sadece evde çalışılabilir mi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Coleman Trebor tarafından 17 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    seneye öss sınavı için bolca çalışmak zorunda bodyı bırakmak gibi bir düşüncem yok kesinlikle ama seneye spor salonuna haftada bir anca giderim herhalde 1 yada 2 günde evde çalışmak istiyorum evde takıp çıkartmalı dumbellerım var ama acaba evde sadece dumbellarla vücudun bütün bölgeleri çalıştırılabilinirmi merak ediyorum evde koşu bandıda var cardio mu o şekilde yapacağım 16 yaşında olduğumdan bacak çalışmıyorum bacakları koşarak ve bisiklet binerek geliştirdim. şimdi üst vücut için evde ne yapabilirim hangi hareketleri yardımcı olursanız sevinirim

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    aslında bir ayarlı sehba ayarlı bir çift dambılla gelişmeyecek kas yok fakat bunlardan önce işi azıcık öğrenmek lazım yani bir salonda 1 kaç ay hareketleri iyice öğrenip evde devam ettirmen lazım

3. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bu başlığı açtıktan hemen sonra sitede evde yapabileceğim bir program buldum birde benim bugün salonda dördüncü ayımda evde çalışmak istememin sebebi daha doğrusu salona gidişimin zorlanışının sebebi seneye lise sonum öss var ona çalışmak zorundayım zaten salondaki hocamada tatil bitiminde evde çalışma programı yazdırırım ha birde bir bar ve ayarlı sehba hemen hemen kaça mal olur bana

4. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    ortalama 300 ytl bilemedin 400 ytl olur...alacağın multi bench ve özel sehpa büyük bir ihtimalle sıkıştırılmış plastikten yapılmıştır..
    ama işini görürür...arnoldun evdeki egzersizler şemalarına da bakabilrsin...

5. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bugün bi ayarlı sehba sordum 95 ytl dediler oda daha pazarlık yapmadım ve gayette güzel bi ayarlı sehbaydı yanlız abi sen naptın 300 ytl ye

6. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    sağlam bi sehpa alsan iyi olur.sıkıştırılmış plastikler çabuk eğrilir...yani benim ağırlıklarıma dayanacağını zannetmiyorum...
    sen bilirsin yinede sağlam yani demirden olanı al en azından ağırlığı koyduğun rack demir-çelik olsun yoksa 3-4 ay sonra sorun yaratır...

7. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    coleman nasıl birşey ne marka?? fotosu veya linkini verebilirmisin. 95 çok düşük fiyat, iyi bişi olacağını sanmıyorum. master in dediine katılıorum. 1 kere alacaksın. güzel birşey al. birde illa rack*li olmasına gerek yok. evde yardımsız çalışacağın için dumbbelli hareketleri tercih etmen daha mantıklı olur

*rack = barı çalıştıktan sonra taktığın kanca

8. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    mesela ben firmanın kini gördüm sehpanın yanında iki tane tutamaçlı kol vardı üstüne ağırlık koyup açış yapabiliyorsun...
    fiyat uygun ama işte sıkıştırılmış plastik çok dayanmaz...en güzeli git eskişehire orda 26 ay vadeyle yerinden al...

9. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    internettede bulamadım ama benim alacağım şeyin halter koyma falan yeri yok öyle süper bir şey değil mekik sehpası aslında altında ağırlık yeri onları koyabiliyorum bir de sırt yeri ayarlanıyo o şekilde aslında broşürde konveksiyonel sehpa deniyo yanı benim zaten sehpalık bi kaç haretet var dumbell fly ve dumbell pullover diğer bazı hareketler içinde salondaki kullanamayacağım hareketler için hocama sprıcam evde çalışıcam ondan sonra

10. timsah48

timsah48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eve ben bir swiss ball bir de minder aldım. bakalım evde de çalışacağım spor salonuna ek olarak.

11. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Hergun her kas grubunumu calısalım nasıl yapalım :?:

12. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    salonun yerini hiç bişey tutamaz..öss sınavınıda aylara hafta vede günlere bölünmüş programla calıs aynı sekilde body içinde

bir program yap.hiç birsey salonun yerini tutamaz.öyle ders ders diye sürekli çalısırsan olmaz

plan ve program..basarıya götürür seni

13. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkürler benim durum farkli ailem belli bir sure izin vermiyor ondan yoksa salonun hastasıyım

14. yüzbaşı

yüzbaşı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    wala aslında eğer umbell warsa bide düzgün bi sehpa bide bar neredeyse herşeyi yapabilirsin bacak hariç (squat olabilir)

15. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bar yok ama elimden geleni yapıcam bacakları kırık sandalyeyle preacher, bacağım aörtü üstüne ağırlıkla oturarak kalf çalışcam. Sehpa yatak. Boynumu yatağa dayayayıp zemine yatarak üst göğüs çalışıcam. Azim işte :D

Sayfayı Paylaş