sadece diyet

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve lecielbleu tarafından 22 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. lecielbleu

lecielbleu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar vücudum 1.70 boy ve 75 kiloyum ideal kilom ne olmalı ayrıca sadece diyet yapıp ideal kiloya indikten sonra body ye yüklensem nasıl olur . bulk görünümden de kurtulmuş olmazmıyım?

2. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    spora (body e) basladıgın taktirde istedigin vücuda ulasabilirsin...
    sen bence sporla birlikte diyet yap...
    sadece diyet biseye yaramaz...basarilar.

3. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Verdiğin kilonun azımsanmayacak bir kısmı kas ağırlığından gider. Ağırlık kaldırarak diyet yaparsan düzgün bir şekilde kilo verirsin.

4. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    valla ben 14 yaşımda şişman bir çocuktum sonra kilo verdim zafıyladım iyi güzel yağ kaybetttim ama atlasın dediği gibi kas kaybımda oldu güçsüzleştim neyse allahtan body başladımda vücuttaki kasları geliştirdim

5. gokhanalpan

gokhanalpan Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece diyet yağ yakmanı sağlayamaz..

Dostum simdi sadece diyetle pek bir sonuca varmak mümkün değil düzgün bir diyet ve kardiyo çalışmalari yapmalısın sana gunluk diyetini seçerken BAZAL METABOLİZMA HIZININ ALTİNDA diyet seçme derim

ayrıca diyette sabah kahvaltisini deli gibi yapmanıda öneririm karbonhidrat ağarlıklı orneğin gunluk 2000 kalorilik diyet seçtin ve bunun 1200 unu sabah kahvaltisinda alsan geri kalanınıda 700 unu oğlen 300 unu aksam alırsın aralardada biraz meyve yersin sabahta çıkarsın babalar gibi aç karnına 1 saat kardiyo yaparsın (tempolu yürüyüş veya 25 dakika kosu 25 dakika tempolu yürüyüş gerisini zamana bırak..

Sayfayı Paylaş