sadece dambul kullanarak evde nekadar vücut geliştirebilirim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve turusan tarafından 30 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. turusan

turusan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    herkeze selam

ben şu an 24 yasında 183cm boyunda ve 92 kg ağırlığındayım. daha önce 16 yasında bir yıl 18 yasında bir yıl ve 21 yasında bir ay body salonuna gittim son gittiğim trabzondaydı okul nedeniyle devam edemedim salona ama ilk iki gidişimde şu andada yasadığım sakarya da salona gittim.

şu an salona gidicek vaktim ve hevesim yok oyüzden dambul seti alıp evde çalışmak istiyorum forumu okumaya calıştım ve öncedende bu spora yabancı olmadığım için kafama takılan aşagıda yazacagım hareketlerle evde nasıl bir gelişim sağlıyabilirim?

arka kol
    Bench Dips,Lying Triceps Extensions, Lying Triceps Extentions W/ Dumbbell, Push-Ups (Hands Close), Standing One Arm Dumbbell Extensions, Dumbbell Kickbacks, Dumbbell French

sırt
    One Arm Dumbbell Rowing,

göhüs
    Dumbbell Bench Press, Dumbbell Pullover, Dumbbell Flyes, Push-Ups

ön kol
    Alternate Hammer Curl, Hammer Curls, Concentration Curls, Dumbbell Curls,

bu hareketleri yaparak yeni başlıyacağımı ve yaklasık 10-12 kilo fazlalığımı göz önüne alıp bana program ve yemek tavsiyesi yaparsanız sevinirim günde en fazla yarım saat ayırabilirim bunuda göz önüne alın lütfen ve ders çalışmak zorunda olduğum için yemek tavsiyelerinizi bunuda dikkate alarak yazmanızı istiyorum

simdiden hepinize teşekkür ediyorum yardımlarınız için

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    arama yaparsan senın başlığından once açılmış ''evde çalışma'' ile ilgili onlarca başlık bulabılırsın

kilit ve çöp

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş