Sadece bilenler yazsın lütfen..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve TreVoJaN tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. TreVoJaN

TreVoJaN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle selam herkese bu ilk mesajım. Abilerim ben 1 haftadır eve aldıgım dumbelllarla dumbelllls sadece kol bölgesindeki kasları geliştirecek hareketleri yapıyorum.Nefes alma, hareketleri dogru yapma, bünyeme uygun sayıda yapma vb. bunların hepsini yaptıgımdan eminim, psikolojik yönden de hiçbir problem yok hatta moralim gittikce düzeliyor cünkü başladıgımdan bu yana 1.2 kg aldım. Bu yönden bana yol gösteren abilerime teşekkür ederim.

Uzatmadan soruma geleyim.. Sadece kol kaslarımı geliştirmek için hareket yapıyorum ve bunu hergün 12 saat aralıkla yapıyorum sizce bir zararı olur mu ? Şimdiden teşekkürler saygılar..

2. muscledude

muscledude Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    konstrüktör resssam
    Yer:
    izmir
    Arkadaşım küçük adeleler için antrenmanlar arası dinlenme süresi 48 saat . biceps-triceps bunlar küçük adele grubudur. 12 saat aralıklarla çalışman yanlış olur.

3. infoguner

infoguner Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    ukalalık etmek istemem fakat topiğinin konusu ne bu forum için nede tüm farklı forumlar için ters olmuş. sana nefes alma,doğru hareket yapma vs temel püf noktalarda yardımcı olan abilerin bu gözden kaçmayacak şeyi atlamışlar sanırım.

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.905
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Sadece kuralları okuyanlar başlık açsın!

bonatschi, diez ve infoguner bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş