Sadece Biceps

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve tutked tarafından 17 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. tutked

tutked Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar

ben cok zatıf olmam sebebi ile (1.72 53kg) kilo alma amaclı cok sefer bb salonlarına gittim 2-3 ay denedim ve verdiğim paralara acıyarak bıraktım. Kendime bir dumbell aldım ve evde sadece biceps calisip kollarımı güçlendirip daha sonra farklı gruplara geçip denemeyi düşünüyorum çünkü öğrenci evindeyim öyle her zaman bol proteinli yemekler yiyemiyorum olsa bile düzen cok iyi değil bu sebeple forumu karıştırırken kefir i keşfettim ve suspansiyonu bulup malayadım günde 1 lt ile takviye besin olarak kullanmayı düşünüyorum.

Şimdi bu işi yapmış proffessionel ve benim gibi zayıflıktan müzdarip ve bu konuyu aşmış tecrübeli arkadaşlara soruyorum herkes diyor şu kadar protein al şu hareketi yap iyi hoş diyorsunuzda abi ne ayda 70 TL bb salonu artık verecek param var nede protein tozu almak gözümü kesiyor. Doğal yollarla evimde bu işi başarmak istiyorum bilgilerini paylaşan herkese teşekkür ederim dumbelllls

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş