sadece bench press??

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cornelius tarafından 5 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cornelius

cornelius Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    oncelıkle ben ewde spor yapan bırıyım ve ewde halterım dambul setlerım falan herseyım war... ama gogus ıcın bench press ten baska bı alternatıfım yoq cunku egımlı bı sehpam yoq, sadece bench pressle bı yere gelınebılırmı? yoqsa ust gogus ıle alt gogus calısmadan fazla bısey olmazmı?

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    bana sorarsan cornelius;öncelikle ne istediğin önemli.Eğer mankenler gibi bir vücudum olsun diyor,fazla hacim istemiyorsan evde çalışman bence yeterli olacaktır.Ancak hayvan gibi olmak istiyorum :) şeklinde (bende de olduğu gibi) vahşi bir duygu içerisindeysen evde çalışmak ne göğüs için,ne de herhangi bir kas için yeterli olmağacaktır.Evde tek başına hafif kilolarla çalışabilirsin.Hafif kilolarla çok tekrar yaparak şekil verebilirsin ancak fazla bir hacim bekleme..Zaten diez in verdiği linkte de evde yapabileceğin egzersizleri izleyebilirsin.Çalışmalarında başarılar dilerim...

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    cornelius bench press'in tek alternatif olup olmayacağı soruyor..cevabı üstteki msjımda mevcut zaten..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş