Sadece antreman öncesi kullanılcak hangi AMİNOASİT?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Tun4 tarafından 6 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar merhaba, protein tozundan başka supplement kullanmayı düşünmüyordum uzun süre ama antreman öncesi için ihtiyacım olduğu düşündüm.

Antreman sonrası ve sabahları 1er ölçek protein tozu alıyorum(Optimum kullanıyordum Nitro Tech'e geçiyorum şimdi). Off günlerde de sabah ve gün içinde olmak üzere 2 ölçek protein tozu kullanıcam.

Sormak istediğim antreman öncesi için hangi aminoasit uygun olur? Beef aminoya baktım ama daha çok öğünlerin yanında destek olsun diye kullanımı tavsiye edilmiş. Doğal olarak bana uymaz sanırım beef amino. Birde gaspari aminomax 8000 dikkatimi çekti. Antreman öncesi için uygun mudur? Ya da başka bir şey mi tavsiye edersiniz? Bu arada alcağım ürünü az az kullancağım için sanırım baya uzun süre gidicek. Ürünlerde bir bozulma olur mu? Aminoasitlerin ömrü ne kadar gider?

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/amino-asitler-f39.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş