Sabreden vg ci muradına ermiş

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Cansezgin tarafından 22 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Cansezgin

Cansezgin Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar bu konuyu buraya açmaya karar verdim gördüğüm ve benim yaptığım en büyük hatayı buraya yazıcam şimdi yeni başladınız vg ye büyük bir istek var içinizde tüm vücut antreman sistemi ile haftada 4 gün çalışıyorsunuz hafiften sonra bölgesele geçiyorsunuz bu arada artık 4 gün yetmez 5 güne çıkaralım diyorsunuz demeyin! Vücudunuza iyilik yapmış olmuyorsunuz arkadaşlar aslında ''kaslar dinlenirken gelişir'' cümlesini bilmenize rağmen unutuyorsunuz mesela pazartesi göğüs biceps girdin salı hadi omuzu koydun pazartesi zaten tricepsleri bench de çalıştırdın salı bir daha çalıştırıyorsun hadi diyelim sırt koysan bu sefer biceps i çalıştırdın pazartesi salı gene çalıştıracaksın kas büyüyemiyecek eğer spor salonuna gelmek istiyorsanız aşırıya kaçmamak koşulu ile ''cardio '' yapın ama haftanın 5 günü heleki yeniyseniz ağırlık çalışmayın eğer çalışırsanız neden gelişemiyorum demeyin cevap ortada!

Sayfayı Paylaş