sabahki yumurta sayısı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Coleman Trebor tarafından 26 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 40 üye.
  1. mamossa

mamossa Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yemek yemek
    Yer:
    Albania

ben iç anadoluda yaşıyorum, dolayısıyla burada bazı şeyler ucuz yumurta gibi, yumurtayı da üretici firmanın fabrika satış mağazası tarzında bir yerden alıyorum bu yüzden çok ucuz geliyor duble yumurta 3.50 tl. bıldırcın biraz pahalı ama idare ediyoruz işte. bir gazetenin makalesinde anne sütünden sonra en kaliteli proteinin tavuk yumurtasında olduğunu okumuştum.

2. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    ya arkadaşlar ailem kızıyor çok yumurta yememe annem sağlıkçı olduğu için bana sürekli kolestirolun ve tiligırisitin yükselir diyim duruyor geçenlerde bi ara başım falan döndü sırf bu yüzden buna bağladı kan değerlerime baktırcakmış ama ben biraz tırsıyorum o yüzden baktırmıyorum sizce ne yapmalıyım yumurta o kadar zararlımı kolestirol bakımından? eğer öyleyse sabah protein tozu alcam onun yerine ?r

3. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    eğer sarısını çok tüketiyorsan zararlı beyazını yersen bişi olmaz ben bazen 20 tane beyaz yiorum bişi olmadı o kadar zamandır zaten olmazda sarıdan mümkün olduğunca uzak durman lazım yada teflonda yap beyazını sarısını annen pasta falan yapar ziyan olmasın boş yere

4. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Yumurta sarısı çok zararlı devri eskide kaldı ki ben o zamanlarda inanmıyordum benim dedem 99 yaşında vefat etti ve hergün sabah 4-5 tane tam yumurta yerdi gençliğinden beri yermiş bu yaşta odun kırardı bahçeyle uğraşırdı günde 2-3 tane sarıdan zarar gelmez sarısından bu kadar korkmayın doktorlara kalsa zaten hiç bişey yemicez body de yapmıcaz vücudu zorlamıcaz hafif tempo koşacaz sürekli

magicbaris bunu beğendi.
  5. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    zaten ben yemey,n ölürsünüz demedimki aşırı tüketimden bahsettim yukardaki ilk cümlemi oku anlarsın

6. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    yumurtanın sadece beyazını tuketin gitsin en kılayı bu. sarısıyla alınacaksa bence ara ogunlerin birinde bir adet tam yumurta olmak uzere alınmalıdır. sadece beyazını almak kaydıyla 4-5 adet alınabilir bir problem yok.

7. magicbaris

magicbaris Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28

YUMURTA SARISINDAN GİTMİŞ OLMASIN hyper_

8. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Sabahları bazen 5 tane tam yumurta yiyorum mümkünse doğal yumurta olmasına dikkat ediyorum bazen 7-8 tane tam yumurta yediğim oluyor.

Gayet memnunum hiç bir problemim yok. Sabah kahvaltım yumurta ve yulaf üzerine kurulu zaten.

9. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    sahurda 7 tam yumurta yerdim......ramazandan sonra kahvaltıda 6 tam yiyorum.....

10. bady ekrem

bady ekrem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Protein ile Karbonhidrat ağırlıklı besinleri elinizden geldiğince karıştırmamaya çalışın . Aksi halde hazmı en az 8 saate kadar çıkabiliyor ve busüre zarfında yemek yediğiniz için hazmedilemeyen yağa dönüşüyor ...

Sayfayı Paylaş