sabah uyanır uyanmaz antreman ??

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve cooler06 tarafından 5 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cooler06

cooler06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle hoşbuldum arkadaşlar bu benim ilk mesajım, 4 senedir body & fitness yapiyorum ama tam düzenli yaptıgım söylenemez.. 3 ayda bi pes ediyorum kesin :) araya bi tatil giriyor yoğun alkol vs vs.. herneyse ben soruma geliyim :

yaşım : 22 ,
    boyum : 180
    kilom : 85

fakat 125 kilodan düştügüm için sıkıntılar var, hem body hem fitness beraber yapamadığım için önceliği fitness e verdim,

şuanki rutin programım : 1 saat 150-160 kalp atış hızını sabitliyerek koşuyorum

ortalama 7-8 km yapiyorum ve genetik yapim biraz kasli oldugu için 800-1000 arası kalori yakiyorum.

bu antremanı tatildeyken sabah kahvaltim (30 gr nesfit) in ardından 2 saat sonra yapiyordum fakat okul açilcak ve bunu yapamiycam.

spor hocama sordugumda sabah uyanır uyanmaz hiçbişey yemeden antreman yapman sakıncalı çünki ağır antreman yapiyorsun diyor..

sizlerin fikrini almak istedim.. ağzıma kurukayısı gibi bişeymi atsam antremandan önce ? yoksa 1 tatlı kaşıgı bal yiyip mi yapsam antremanı ? şimdiden teşekkür ederim ilginiz için..

2. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    diez bunu beğendi.
  3. diez