sabah koşusu yağ yakımı ağırlık calısması

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve berkay3212 tarafından 17 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. berkay3212

berkay3212 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba

en fazla yağ yakımı ve en az kas kayıpı icin sabah ac karnamı koşmalıyım ve koştuktan sonra mekik şınav ve ağırlık calısması yapmalımıyım evde dumbelle calışıyorum kostuktan sonra yapmamalıysam ağırlık calısmasını kostuktan ne kadar sure ıcerısınde yapmalıyım ve kick boksa gidiyorum aksamları 8 10 arası en iyi yağ yakımı ve en az kas kaybı icin antremandan once nasıl besleneyim arkadaslar yaklasın 2 haftadır falan sıtelerde arastırma yapıyom herkez ayrı telden çalıyor net bilgi icin bu konuyu acıyorum
    beslenme konusunda ise
    sabahları 200 gram lor peyniri 1 kase yogurt yiyorum ve yağlı yememeye calısıyorum

şimdiden teşekkur edıyorum kolay gelsin

Son düzenleme: 17 Ocak 2010
  2. acemi_42

acemi_42 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya-Ereğli
    ağırlık çalıştığın günlerde değil off günlerde yani spora gitmediğin günlerde koş ama öncelikle araştırma yapmalıydın HIIT yöntemi ile koşmayı forumdan kolayca bulabilirsin maximum yağ yakımı minimum kas kaybı için..

berkay3212 bunu beğendi.
  3. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    arkadaslar rica ediyorumbu tür şeylerde sadece isim vermeyın nasıl olsa siz daha iyi biliyorsunuz siteyi bir şey soruldugu zaman şunu oku demek yerıne sitedekı o konunu linkini yapıştrıverin HIIT yöntemi diye arıyorummm arıyorum bulamıyorum yani sizin yönlendirmeniz birşeye yaramamıs lütfen yönetim buna el atsın site çok geniş hep sitede inceleyın denıyor ama ben tüm siteyi okuyana kadar yaz gelecek

ÇağataYılmaz bunu beğendi.
  4. YSF-JOSEPH

YSF-JOSEPH Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bulamıyorsan bu birazdan senden kaynaklanan birşey olması gerek. Sana HIIT yöntemini öneriyorsa ve bu senin işine yaramamış oluyorsa yine sorun sendedir. Senin yerine hiç kimse arama yapmak zorunda değil, açılan her konuda arama yapıp linkide vereceksek işimiz var, sonuçta sana yardım etmiş biraz arama yapmak bu kadar zor olmaması gerek + üstüne bu kadar laf..

5. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Yarı aç ya da yarı tok diye tabir edilen metabolizma ile yapmak en iyisi derim ama sabah kalkıldığında da kısa süreli ve hafif tempoda bir güne merhaba da iyidir. Ağaç gibi çok dallandırmamak şartıyla...

6. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    sizle alakası olmayan bir konuda neden bir acıklama yapmak zorunda hissettiniz kendınızı anlamadım
    yorumumum muhatabı siz degildiniz o yüzden sizin yorumunuzu muhatap almıyorum

7. acemi_42

acemi_42 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya-Ereğli
    cıddırık bunu beğendi.
  8. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Sabah aç karına koşu çok yararlı olur yağ yakımı için fakat üzerine birde ağırlık çalışmak insanı yorar ve zarar verir. Zaten vücut geceden beri aç-susuz ve yorgun. Koşuyu bir yere kadar kaldırır zaten üstü zarar.

9. YSF-JOSEPH

YSF-JOSEPH Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Benimle alakası var yada yok söylediklerim demekki dokunmuş size.. Belkide avukatıyımdır

10. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...

bak acemi kardeşim ne güzel linkini koymuşun sen mutluu ben mutluu :) çok tşk ederim bulamadım işte belki buldum ama anlamadım bu oldugunu insanlık hali olabilir :)
    ama başkaları gibi polemik ortamı yaratmak yerine linki verdigin için özellıkle tşk ederım :)

ÇağataYılmaz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş