Sabah koşmanın zararları varmıdır ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve forum09 tarafından 27 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. forum09

forum09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar yağ oranım .%20 sabahları koşmayı düşünüyorum kaslarıma yanlıs etki yaparmı acaba kas yakımı olurmu ? Ve ya Diğer bir değiş le sabah koşmamın ne gibi zararı olur veya ne gibi faydası olur ?

teşekkürler

2. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    En iyi verim alınan saatler, sabah saatleri ve aç karnına.. Bir bardak fincan sekersiz kahve icilebilir.. veya onun yerine L-Carnitine.
    Sen ac karnına mı dusunuyorsun tok karnına mı ?
    Aç karnına yaparsan yag yakımın daha güclü olur, kas kaybı istemiyorsan da protein tozunu icer koşarsın, ama bu sefer de fazladan kalori yakman gerekicek.

3. forum09

forum09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Hocam aç karna koşmayı düşünüyorum protein tozu kullanıyorum antremandan 1 saat önce yatmadan 1 saat önce şeklinde benim koşarak yağ yakmam lazım ama aynı zamanda kasları yakmamam lazım zor olduğunu biliyorum.

4. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Doğru zamanlamayla çok faydasını görebilirsin ama hergün yapılmamalı. Tok olursan çok daha iyi olur ama bir supplement takviyesi şart olmassa olmaz. Yağ yakımı sağlayan bir ürün olabilir ve yarım ölçek protein alabilirsin. Koşudan sonrada alınacak kreatin ve biraz kahve senin için çok iyi olacaktır güne iyi başlaman için

5. forum09

forum09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    anlıyorum hocam yorumunuzu dikkate alıcam yağ oranım çok fazla yakmam lazım :)

Sayfayı Paylaş