Sabah kahvaltısı nasıl olmalı ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve sixteentons tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sixteentons

sixteentons Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese iyi geceler, Ankara'da staj yapıyorum. Fabrika evimden çok uzak olduğu için sabah 6 gibi uyanıp servise koşturuyorum. Spora başladım 15 gün oldu yaklaşık olarak, 90.7 kilogramdan 88-89 arası bir kiloya düştüm. Boy 1.79. 80 kiloya kadar düşmek istiyorum. Sabah çok erken uyandığım için maalesef evde kahvaltı hazırlamaya vakit bulamıyorum. İki poğaça, tek şekerli bir bardak büyük çay ile kahvaltı yapıyorum. Göbek bölgem daha ve leğen kemiğimin üstü balon gibi; bayağı yağ var. Üst vücudum nispeten ince ancak bacaklarım çok kalın. Bu sebeplerden ötürü bugün gittiğim spor salonu antrenöründen özellikle bu bölgelerde ki kasları çalıştırmak için programa ek hareketler istedim. O da sen diyet yapıyor musun dedi. Bende hayır ama öyle çok yediğimi düşünmüyorum dedim, nasıl yiyosun anlat dedi, sabah kahvaltı mı bahsettim. Kızdı biraz sen böyle poğaça yersen ben sana ek olarak 100 mekik yazsam bile anca o poğaçayı eritirsin dedi. Gerçekten o bölgede ki yağlardan bıktım usandım, hele geçen final bütünleme döneminde 2 ay evde oturdum abur cuburlar cabası iyice balon oldu göbek, şimdi sizlerden tavsiyeler bekliyorum. Nasıl beslenmeliyim ?

2. ÜMDDMÜ

ÜMDDMÜ Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    BEAST
    Yer:
    GYM
    Kahvaltin da olmasa olmazlardan yumurta, yulaf ezmesi peynir ( lor, light peynir) olmasi lazım, sabah saat 5 de kalksan bunlarin hepsini rahat bir sekilde yapabilirsin :)

3. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    yumurta zeytin lor peyniri yulaf ezmesi domates salatalık biber yiyebilirsin ayrıca 100 mekik çekmek göbek yağını eritmez mekik karın bölgesini sıkılaştırır sadece yağlar olduğu yerde kalır göbekten kurtulmanın yolu cardio ve düzenli beslenmeden geçer

Bekci bunu beğendi.
  4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Hocani sevdim,bence birakma o hocanin pesini:)
    @Balboa7 anladigim kadariyla hocasi 100 mekik cekersen ancak pohacadan aldigin kaloriyi yakarsin manasinda söylemis,mekikle o yaglardan kurtulursun manasinda degil,ama sevdim bu hocayi,bize bisiy birakmamis pohacadan girmis olaya:)
    Ama arkadas o pohacada Sabah Sabah gidiyo beeeee,sicak sicak ooohhh:)kusura bakmayin diyet basima vurdu galiba:)

Balboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş