sabah kahvaltıdan sonra salona gitmek

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Mahir3 tarafından 12 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Mahir3

Mahir3 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    bundan sonra sabahları gidecem salona işe başladıgımdan dolayı. ögleden sonra saat 14.00 gibi işte olmam gerek bende sabah kahvaltı sonrası salona gitmeye karar verdım. sabah fix olarak yediklerim 4 yumurta (2 tüm 2 beyaz), biraz yulaf ezmesi, 2 bardak süt, peynir, 3-4 dilim tam tahıllı ekmek, 5-6 tane zeytin. sizce bu kahvaltıya ek olarak neler daha yemeliyim salona gidecegim için kahvaltı sonrası ? ben 2 tane haşlanmış patates daha mı yesem diyorum ?

2. Kadirzm45

Kadirzm45 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ben pek anlamam ama boyun kilon ve yaşınıda belirtmen lazım

3. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    bence aldıgın karb yeterli 2 patatese gerek yok zaten 4 dilim ekmek ve biraz yulaf ezmesi iş görür. tabi bu sana da baglı ben kg *2 gr. karbonhidratı geçsem yaglanıyorum ama bazı bunyeler kg *5 gr karb. alıyor bır sey olmuyor.

4. peaceisforpussies

peaceisforpussies Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Portakal suyu içebilirsin.3-4 tane sıkman yeterli olur ama bunun dışında gün içinde meyve yemene gerek kalmaz zaten fazlasıyla şeker almış olucaksın.

5. Orkun Oltu

Orkun Oltu Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    chef
    3.4 tane portakal faydalı değil zararlı ayrıca sabahları insilun sevıyesı onemlıdır portakal suyu ınsılunu tavan yaptırı buda ıstenmeyen bı durum. bu mevsımde portakal bulup sıkmasıda ayrı bı çaba olur

requ. bunu beğendi.
  6. peaceisforpussies

peaceisforpussies Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Haha mevsimi unutmuşum.Kilo yapar orası doğrudur fakat ağır idmandan önce ve sabah yapıcaksa olabilir.İnsülinin yüksek olması da katabolik faaliyetleri azaltır bodybuilding yapanların sık öğün yemesinin nedeni budur.Fakat yeni araştırmalarda aç kalarak gh artırılabileceği bulundu o ayrı bir konu.

Sayfayı Paylaş