sabah antrenmanı.....

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve marco106 tarafından 29 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. marco106

marco106 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    öncelikle yaş 29 boy: 1.79 kilo:74 sabahları saat 8 de kalkıp saat 11-12 arası salona gidiyorum öncesinde beslenme nasıl olmalı..başlayalı 1 ay neredeyse programa tam anlamıyla gectim.forumda baktım fakat bu kadar erken saatlerdeki program yoktu saatlerideğiştime olanağım yok sabah sabah idman öncesi makarna pilav zor olur. onun yerine;

8:00de-bal lor peyniri
    9:15-2 tam, 1 yumurta beyazı+lor omlet,1 dilim kepek ekmeği(tam bugday)
    11:30-antrenman

peki sonrası ve idman öncesi nasıl olmalı???duh

2. kartals340

kartals340 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    İdman sonrası derken heralde ne yiyeceğim anlamında sordun ?
    İdman sonrası Yağı az tavuk eti ,tavuk göğsü uygun gider..
    İdmandan sonra kesinlikle en az 2,5 litre su içmen lazım
    Yumurta beyazını yiyebilirsin sarısına gerek yok.
    Bir kutu çikolatlı süt aşınan kaslara yardımcı oluyor sadece 1 kutu içmen yetecektir.
    Sabahları kalktığın zaman basit şeker tüketmelisin ( nar suyu , portakal suyu) gibi
    Bana amacına söylersen sana daha iyi yardımcı olabilirim , kilo mu vermek istiyorsun ? Boyunu kilonu ve yaşınızı belirtirseniz daha iyi olacak , sporunuz kardio şeklinde mi ?

Korgem bunu beğendi.
  3. marco106

marco106 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    spor kardiyo şeklinde değil kilo almak ve vucuduma göre göreceli olarak üst kısmımı geliştirme antrenmanları ve programı uygulamaya başladım tabi burada yanlış anlaşılmasın geliştirmek istedigim haricinde ki bölgeleride dinlenme günlerinde çalıştırma imkanım oluyor.yaş boy kilo yukarıda yazmıştım ama görmediniz sanırım önemli olna öncesi tam ne yemeliyim????

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:03 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:53 ----------

sanıyorum aradığımı ders 5de buldum ....

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenme/beslenmeye-giris-58540.html

Sayfayı Paylaş