Sabah Aç Karnına Koşu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve chun97 tarafından 2 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. chun97

chun97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar ramazandan önce 4 aydır falan salona gidiyordum ama ramazan dolayısıyla 1 ay gidemedim ve beslenme düzeni de gitti vücudumun yağlandığını ve kilo aldığımı düşünüyorum bu sebeple sabahları aç karnına koşu ya çıksam kas kaybı yaşar mıyım yoksa yağ mı yakarım ?
    Teşekkürler..

2. SnycnYcl

SnycnYcl Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Kas kaybı olmaz kesinlikle sonrasında güzel bir kahvaltıyla.Fakat yağlarının erimesiyle hacim kaybedersin tabi ama kasların daha çok belirginleşir.Ama yinede kahvaltıdan 45 dk yada 1 saat sonra çıkabiliyorsan bence daha iyi hem yediklerini eritirsin.Hem aç karna koştuktan sonra acayip acıkıcaksın.Sonra yemek yiyip oturucaksın.Onun yerine kahvaltını yap.1 saat sonra çık hem yediğini eritirsin.Hem koşu mesafen artmış olur aç karna çabuk yorulabilirsin.

3. chun97

chun97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim benim için önemli olan kas kaybi yaşamamaktı zaten hatta yağları eritip kasları daha belirgin hale getirmek istiyordum

4. aykun

aykun Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Bcaa almanı tavsiye ederim koşmadan önce

5. esdaesda

esdaesda Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Sabah koşu aç karna yapılır diye biliyorum sabah hormonlar üst seviyede insülin ise düşük onun için bişi yemeden koşuya gidersen yağ yakmada daha başarılı olursun geldikten sonrada kahvaltını yap

6. chun97

chun97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar hepinize verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş