sağlıksız diyet sonrası kaybolan kasları kilo almadan geri kazanmak.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ophelia1 tarafından 9 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ophelia1

ophelia1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Los Angeles, California
    Merhaba, bir bayan olarak 2 ayda sağlıksız olarak verdiğim 20kilo mevcut. şuanda 1.78e 60kiloyum. sanırım bu 20kilonun çoğu ne yazık ki kas ve su, yani herkesin bana dediği şey bu. bukadar kısa sürede kas ve su gider anca dendi. herneyse sorum bu kaybolan kaslarımı verdiğim kiloları geri almadan sıkı bir diyet+sporla geri kazanabilirmiyim? bahsettiğim spor 1saat ağır cardio anca tabi, sizin gibi vücut değil :) Çünkü hem sarkan vücudumu düzene sokmak, hem metabolizmamın hızlanması için kaslarımı geri kazanmak hem de verdiğim kiloları korumak istiyorum. tabi gitmeyen yağlarıda yakmak. konuyu doğru yeremi açtım bilemiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim.

2. escapist92

escapist92 Üye

Beğenileri:
    96
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    diş hekimi
    Yer:
    izmir
    kilo almayı kötü bşy olarak düşünme. kas kütlesi kazandıkça vücudunda kilo artışı tabi ki olcak. kasları geri kazanmak için yemelisin başka türlü kas inşa edemezsin, gelişim sağlayamazsın. kas inşası sonucunda vücudunda oluşan kilo artışı sana kötü ve hantal bi görüntü sağlamıcak tam aksine daha sıkı ve fit görünüm kazancaksın. kas inşa ederken kilo almaktan korkma

Balboa7 ve Mustimusti bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş