Sağlıklı kilo vermem için ne önerirsiniz?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve TheRaptor tarafından 8 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. TheRaptor

TheRaptor Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Iyi forumlar, ben 18 yaşında, 99 kilo ağırlığında, 181 boyunda bir gencim. Birçok kişi gibi kilo sorunum vardı. Bir gün kilo vermeye karar verdim ve 30 günlük bir süreçte 18 kilo verdim. Fakat kiloyu hızlı vermemden kaynaklı olduğunu düşünüyorum fazlaca bir yağlanma sözkonusu. Kilo vermeden önce bu kadar sarkmam yoktu. Vucüt tipimi net olarak bilmiyorum ama kemiklerim aşırı iri ve okuduğum lisede bilek güreşi şampiyonuyum 2 senedir. Bileğim oldukça kalındır. Net 20 kilo daha verip 80 kilo ile body buildinge başlamak istiyorum. Şuanlık programım evde nacizane koşu bandında 20 dk koşu-yürüme, 5x3dk kum torbası, 15x3 şınav, 25x4 mekik, 10x2 barfiks ve dumbell çalışmaları şeklinde. Beslenme konusuna da değineyim. Aşırı sağlıksız verdim kiloları tüm ay boyunca salata yedim. Şuan için vermem gereken son 20 kilom var ne önerirsiniz?

2. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    1 ayda 18 kilo nedir arkadaş onlar yağdan gitmiyor kasdan kaybediyorsun haberin olsun bundan sonrası için beslenmene çok sıkı dikkat etmen gerek + sağlam sporla yağı azaltıp üste hafif hacim arttırırsan bodye başlamadan altyapın olur

3. TheRaptor

TheRaptor Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Şuan haftanın 7 günü tavuk göğsü, cardio ağırlıklı boks antremanları yapıyorum. Var mıdır bir öneriniz falan?

4. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Antrenman, beslenme ve kilo verme bölümlerini inceleyiniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş