Sağlıklı Kilo Almam Gerekiyor Bu Benim Diyet Seçimim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve snycn21 tarafından 5 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. snycn21

snycn21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Merhaba
    Ben 15 Yaşındayım Fitnessa Başlamak İstiyorum
    Boyum 1.68
    Kilom 52 Zayıf Olduğumu Düşünüyorum Bir Yerden Sağlıklı Kilo Alma Programı Buldum Hemen Size Göstereyim

SABAH
    2 orta dilim ekmek, 2 kibrit kutusu kadar beyaz veya kaşar peynir, 4-5 adet zeytin, 2 yemek kaşığı kadar pekmez veya reçel, domates, salatalık, biber.
    ARA
    1 su bardağı süt (2 yemek kaşığı pekmez ile), 5 adet tuzlu bisküvi, 1 adet meyve.
    ÖĞLE
    1 kase domates çorbası (kaşarlı), 1 porsiyon etli sebze yemeği, 1 porsiyon pilav veya makarna, 2 orta dilim ekmek, 1 kase yoğurt, 1 adet meyve.
    ARA
    1 porsiyon fıstıklı tel kadayıf.Tabikide Her Gün Kadayıf Olması Gerekmez Sütlü Tatlılarda Olabilir.
    AKŞAM
    1 kase çorba, 1 porsiyon kurubaklagil yemeği, 1 porsiyon pilav veya makarna, 100 gram ızgara et, ton balıklı salata, 2 orta dilim ekmek, meyve.
    GECE
    1 su bardağı süt (2 yemek kaşığı pekmezle), 4-5 adet bisküvi, meyve.
    Sizce Bu Diyet İle 1 Ayda Ortalama Kaç Kilo Alırım Birde Fitness a Başlıyıp Bu Diyeti Uygulamayı Düşünüyorum Acaba Düşüncem Doğru Mu ?
    Cevaplarsanız Teşekkür Ederim :)

2. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    hiç ugrasma bodye basla fitness adama öyle kilo aldırmaz bodye baska + protein tozu supplement kullan direk alırsın kas olarak

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Sabah kahvaltısında yumurta ekle,aradaki tatlı olayını anlamadım..sürekli yaparsan bu sende haliyle yağ yüzdeni arttıracaktır.Bence istemessin bu tarz birşey..Ben herzaman derim vücudun yağada,şekerede ihtiyacı vardır..ancak bunu hergün nizami yaaprsan ihtiyaçtan çok gereksizliğie dönüşür bu durum ....

Son olarak : prinç pilavı yerine sana sebzeli, bulgur pilavı öneririm...ben idman öncesi ya makarna ya deidğim sebzeli bulgur pilavı yerim..sanada tavsiye ederim...

tabiki son karar herzaman senindir...

kolay gelsin...

4. snycn21

snycn21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya Bana Bir Abi Önermişti Bana Şunu Dedi Sen Fitnessa Gidiceksen Kilo Alman Lazım Kas Yapamazsın Dedi Bende Onun İçin Yazdım.Body le Fitness Arasındaki Farkı Anlamadım Ben 2si Aynı Şey Biliyordum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:25 ----------

Akşamları Ailemle Yaşadığımdan Akşam Diyeti Biraz Sıkıntılı Annemin Yaptığı Yemekleri Yemek Zorunda Kalıyorum Ben O Zaman Bu Diyeti Unutuyum Şunu Sorayım Size 52 Kilo İle Kas Yapabilir Miyim ? Vücudumdaki Yağ Oranım Düşük Yani İlla Yağı Kasa Çevirmem Mi Lazım Şimdiki Vucudumla Yapamaz Mıyım Kas ?

5. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yaparsın elbet ama bi yere kadar yani bi 60 65 olsan güzel kas olur.

Sayfayı Paylaş