Sağlıklı beslenme ve kas kütlesi kaybetmeden yağ yakımı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Parunkajaas tarafından 21 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Parunkajaas

Parunkajaas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Abilerim ve kardeşlerim herkese merhabalar, bu başlığa benzer bir çok konu olduğunu tahmin ediyorum ve cevabını bulabileceğimi düşündüğüm başlıklarda dahi kendime göre usulüne uygun bir plan çizemedim ve bu konularda da pek bilgili değilim açıkçası o yüzden tecrübeli kişilerden yardım almak istiyorum. Soruma gelmeden önce fiziki özelliklerimi belirteyim, 174cm 72-74 kg arasındayım ve eylülde onsekiz taşıma gireceğim en son 2 yıl öncesine kadar gün içinde sportif aktivitelerim oluyordu ve ayağımın kırılmasından sonra kas kaybı ve kilo artışı yaşamıştım, ondan sonraki süreçte bir miktar toparlandım ancak eskisi gibi aktivitelerim yok. Sorum şu ki kas miktarında değişme olmadan, (Duruma göre bakacağım, yağ kaybından sonra vücudun görünüşüne göre şekillendirebilirim.) yağ miktarını çok azaltacak bir plan düzenlemek istiyorum, tam terimi bilmiyorum ama sıkılaşmak da denebilir herhalde (Boy uzatmaya yardımcı aktiviteler olursa çok iyi olur), beslenme alışkanlığım da bozuldu bu sebeple hem bir çalışma programı hem de beslenme programı hazırlayabilirseniz çok minnettar olurum, maddi durumdan dolayı spor salonlarına gidemiyorum ve evde yapmayı düşünüyorum, başta belirttiğim gibi forumda araştırdım ama kişisel öneriler ve bir kaç şey sebebiyle tam bir program çizemedim bu yüzden lütfen konuyu kilitlemeyin.
    Şimdiden teşekkürler.

unnamed (13).jpg
    (Söylemeyi unuttum hafif Bulky bir vücudum var o yüzden kas kütlesine gerek olduğunu düşünmüyorum şu arkadaşınki gibi bir şey olabilir,kendi fotoğrafım olmasa da az çok ne istediğimi anlatabilmisimdir umarım.)

2. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Sen bu resimdeki hippi gibi olmak istiyorsan Vücut geliştirmene gerek yok. Kendine açlık diyet uygularsan bu resimdeki gibi olursun. Eskiden Vücut Geliştirme denildiğinde milletin aklına Conan, Rambo gibi karakterler gelirdi. Şimdi ise böyle hippiler geliyor.

3. Parunkajaas

Parunkajaas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anlatamadığımı ya da yanlış anlattığımı varsayarak özür diliyorum, bu fotoğraf örneğiyle bahsetmek istediğim fotoğraftaki gibi bir yağ kütlesine sahip olmak çok skinny olmak istersen zaten yiyip içme kas da yağ da erisin gitsin. Ben sağlıklı bir yolla zaten sahip olduğum kaslarımı koruyarak hem boy uzatmak hem sağlıklı beslenmek hem de yağ seviyesini çok aşağılara çekmek ne çok kas yapıp şişmeyi ne de skinny olmayı seviyorum.

unnamed (14).jpg
    Bu kalıpta ama daha az yağlı birisiyim.

Sayfayı Paylaş