sağ taraf daha çok ağrıyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve halogong tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. halogong

halogong Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    26
    nedenini bilmiyorum ama dambıl fly yaparken dikkat ederek yapıyorum yavaş yavaş ama sağ taraf daha çok zorlanıyor.aklıma tek bir neden geliyor oda bisiklet sürerken sürekli tek el ile gitmek.hep sol kolumu kullanırım sol kol ile az da olsa göğüs çalışıyor hep.acaba doğrumu düşünüyorum yoksa başka bir sorunmu var?

birde başka bir yerde sormştum ordan cevap gelmedi buraya da yazmak istiyorum aynısını cevaplarsanız sevinirim.

''
    zamanında 6kg plastik dambıl aldım şimdi hafif geliyor 1-2 hareket dışında. dambıl fly yaparken 6kg ile tek seferde 20-40 yapıyorum ama bu forumdan birisi o kadar tekrar yapma hacim için daha ağır kaldır az kaldır dediği için 10 kez kaldırıp bırakıyorum.6 dan sonra kaç kg alsam diye düşünüyorum 10 az mı gelir acaba ?
    birde bir sorum olacak kahinlik beklediğim felan yok.herkes diyorki salona git orda daha iyi hacim kazanırsın vs.diyor evde çalışıyorum ordaki ile arasında ne fark varki ? 6 ay evde çalışma ile 6 ay makinede çalışma niye farklı oluyor ya da neden herkes böyle diyor.''

2. halogong

halogong Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    26

Sayfayı Paylaş