sağ kolda ağrı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve skllmyh tarafından 13 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    merhabalar.
    ayakta zbar - düz bar la pazu çalışırken ve oturarak dumbell çalışırken sağ kolum çok ağrıyor tam damar kısmında inanılmaz bi agrı oluyor bunu önlemenin yolu varmı?zamanında çok fazla zorladığm içinmi olmuştur? . yani şuanda bar degil dumbell bile kaldıramıyorum.lütfen vg ye ara vermemi söylemeyin bırakmak istemiyorum bu sporu :( kas gevşetici kremler olabilir ne tür bişey önerirsiniz bu ağrıyı dindirmek için?

2. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Düz bar bileğe gerçekten çok vuruyor böyle durumlarda z-bar kullanabilirsiniz.Vg yi tabiki bırakmayın ama bileği zorlamaya gelmez iyileşene kadar dinlendirmelisiniz.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    damar kısmı dediğininiz kolun neresi..dirsekten yukarı biceps civarı mı, allta önkol bilekcivarın damı..tam olarak neresi..
    ayrıca diğer kas gruplarını çalışırken de ağrı var mı?..varsa hangi hareketlerde?

nezamandır vg.yapıyorsunuz, yaşınız nedir son olarak?

4. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    bu 4. ayım vg'de
    pazu kısmında değil yani kolumuzu ayakta barbell curl pozisyonuna getirince kolumun iç kısmında bi ağrı basliyor.yani tam olarak kolumun iç kısmı genelde igne yaparlar ya orası..pazu veya yukarısı değil.ayrıca kolumu sağa sola çevirincede böyle tık tık diye damar hareket ediyor.ozamanda ağrıyor.umarım anlatabilmişimdir.

diğer hareketleri yaparkende ağrıyor ama kendimi zorlayabiliyorum . bar çalışırken imkansız zorlamam kopacak gibi oluyor

Sayfayı Paylaş