sağ göğüste nefes alırken batma

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Kucuk haytavır tarafından 25 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Kucuk haytavır

Kucuk haytavır Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba
    Salı günü göğüs antremanından cıktım.Yogun bir antremantı.Antreman sırasında
    agrım yoktu.Aksam yattıgım zaman sag gogsumde agrı hıssetım.Sag tarafa donunce cok buyuk bi acı cektım .Uzun nefes alamadım resmen bıcak batırıyorlardı.Sola döndüm keza yine aynı agrı.Düz yatınca yada sağ gögsume elimle baskı yaptıgım zaman agrı yok.Ama problem uzun nefes alırken agrı yapıyo.Yırtık alsa yerımde duramam gerek.Kas zedelenemsı oldugunu dusunuyorum tabi emin degilim..4 gündür düz yatıyorum ne saga donuyorum ne sola.Uzun nefeste almıyorum.Tabi 4 gün icerisinde karın ve omuz ant sıkıntı cekmeden rahatlıkla yaptım.Bu satırları yazarken uzun nefes aldıgımda agrı hala aynı noktada ve agrı yapıyor .Böle bir durum basına gelen varmı.Fikri olan varsa yardımcı olabilirmi.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:00 ----------

Öksürürkende denedim acaba cigerelermi üşüdü diye.Agrı yok.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08:08 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:05 ----------

bi denemede daha yaptım.Dik dururken uzun nefes almadaagrı oldu.Kambur sekilde oturdugum zaman derin nefes aldıgım zaman sıkıntı olmadı.Umarım ciddi biseyim yoktur.Body bırakmak istemiyorum.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 08:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 08:08 ----------

Son biseydaha kürek kemiğinin oldugu bölgede rahatsız etmeyen bir sızı var ama sag tarafda solda yok.Sinir sıkışması da olabilirmi.özellikleyatarken sağa sola dönerken hissettim.

Sayfayı Paylaş