sağ bacağım daha kalın?(sebep kas değil)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jannissary tarafından 23 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. jannissary

jannissary Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle bu konu tartışıldı gibisinden bir nedenle konuyu kilitlemezseniz sevinirim. çünkü benimki biraz daha farklı bir durum ve forumda simetriyle ilgili konuları okudum.

şimdi ben 15 güne yakındır,kardiyo yapmaya çalışıyorum kendimce. bacaklarımda kalıtsal nedenlerden dolayı biraz kalınca. aslında bölgesel bir incelme olmayacağını biliyorum fakat belki etkili olur diye forumda "evde yapılabilecek bacak antremanları" konusunda verilen bacak hareketlerini hem kardiyo olsun,hemde belki bacaklarım biraz toparlanır diye 1-2 kilo gibi ufak ağırlıklarla 3x10 gibi set sayıları olarak yaptım. bir süre sonra sağ bacağım daha kalın görünmeye başladı ve şu an bariz şekilde sol bacağımdan kalın. ve işin en ilginç yanı ben solağım. herkes kullandığı yönünü kalınlığından şikayetçiyken benimki tam tersi. peki ne yapabilirim? aslında poz vermeden bahsedilmiş forumda denemedim ama şu var;bende poz verebilecek kadar kas yok bacaklarım özellikle dizlerimden yukarısı bayağı bi yağlı.kas yok gibi bişey. pozla sol bacağın açığını kapatabilecekmiyim. aslında çok saçma geliyor bana sizede öyle gelecektir ama gerçekten sağ bacağım 15 günde daha kalın bir hale geldi. ben solu inceltip sağı inceletemdğimi düşündüm doğrumu bilmiyorum ama tek bildiğim bu halimin pek iyi olmadğı

en kısa zamanda resimde koyacağım o zaman daha iyi göreceksiniz farkı ve bacaklarımda kas olmadğını.

2. jannissary

jannissary Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yeni kısaca demeye çalıştığım;sağ bacağım kalın haldeyken,bunu sol bacağım gibi nasıl daha ince bir hale getirebilirim?

Sayfayı Paylaş