Sağ üst karnımda ağrı var acaba protein tozu mu ?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve binyamin tarafından 13 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    binyamin gecmis olsun...

sheridan benim bahsettigim agri bunun hafifi
    yani 10 uzerinde egerlendirmek gerekirse 3-4 gibi. arada sizliyor o kadar
    rontgem cektirdim bisey cikmadi. doktor "olur oyle agrilar" der gibiydi. sicak kompres gerekirse naprosyn jel...

yani bu tip agrisi olanlar icin kulaklarina kupe olsun :)

2. binyamin

binyamin Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ara sıra karaciğerimize saframıza yada böbreklerimize baktırmamızda yarar var diye düşünüyorum zaten 30 liraya özel bir hastanede bile ultrasonografi yapıyorlar. Senede bir kez olabilir.Bizim işimiz karaciğer böbrek bu tarz organlar çünkü

3. syncmaster

syncmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle geçmiş olsun sorununu buldum sanıyorum aynı derte benzer bir olay bendede var bir Çok özel ve Devlet hastanesine gittim Tahlilleri yaptırdım fakat sonucu elde edemedim , Belki size saçma gelicek ama son gittiğim Doktor sinirsel dedi Psikoloğa cıkmamı önerdi cıktım ve verdiği bir ilaçla Agrıların bir çoğundan kurtuldum. sag üst karın bölgem , Böbrek bölgesi . İlginç yanı belirli saatlerde acımaya ağrımaya başlıyordu . https://www.bodyforumtr.com/vbforum/images/smilies/smile.gif Tekrar geçmiş olsun yakın zamanda yeniden bir doktora gözükmeye düşünüyorum

4. göktuğra

göktuğra Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    memur
    bünyamin aynı sıkıntılar bende de olmuştu ama hafif şiddetli.daha sonra yavaş yavaş geçti bide protein olsun amino asit olsun aşırı derecede gaz yapar bendede bu sorun var bu ürünleri kullandığım zaman bir süre sonra gaz sıkışması oluyo ve gaz ağrısı göğüs kafesimin üzerine kadar çıkıyor diyebilirim sizdede bu sorun oluyomu arkadaşlar?

5. binyamin

binyamin Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım arkadaşlar on iki parmak bağırsağı ülserine sebep oluyor ama proton pompası içeren ülser ilaçları iyileştiriyor hemen iyileştim ben ama endoskopi yaptırmadım Ama anlamsız bir öksürük var bende geçmedi gitti sadece kuru öksürük birde sanırım böyle sağlam üşütmelerden sonra olabiliyormuş bu ağrı zatürre evveli yani. En son ihtimal de akciğermiş arkadaşlar ama tabi kesin birşey değil. Ama ben herşeyi araştırdım akciğerime baktırmadım birde endoskopi yaptırmadım umarım bu bilgiler başka bir arkadaşa faydalı olur birde arkadaşlar bir sitede daha okudum bir arkadaş protein tozu kullanıyormuş onunda sağ üst karnında ağrı varmış endoskopi yaptırmış sonuç on iki parmak bağırsağı ülseri birde böyle bir bilgi edinmiştim.

6. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    endokronolji de karaciğer,pankreas ve özellikle sarılık testleri vb yaptır...

zira, creatin i uzun süre kullanım pek hayırlı değilidr!..

inşallah bi şeyin yoktur...ama ,ihmal etme...konu anlattığın gibi ise ciddi...

daha sonra "bitkisel kürler" takviye...

Sayfayı Paylaş