Sağ ön kolda kemik ağrısı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Gannicus tarafından 3 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gannicus

Gannicus Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Selamlar arkadaşlar, sol kolum sağdan 1 cm büyüktü bildim bileli ve bu da yetmezmiş gibi sorunlar çıkmaya başladı sağ kolumda. 4 hafta önce 1-2 hafta süren bi ağrı çekmiştim sağ kolumun tamamında.(bilekten omuza) bunun kas ağrısı olduğunu söylemişti hocam ve devam et demişti dediği gibi yaptım ve gerçekten düzeldi ama sonrada fazla geçmeden bu bilek ve dirsek arasındaki kemik ağrısı ortaya çıktı. 1-2 haftadırda bununla uğraşıyorum hocama sorduğumda aynısını söyledi devam et dedi devam ediyorum ama bu kas ağrısı gibi değil kas ağrısı ne kadar dayanılmaz olursa olsun devam edebiliyodum ama bunda setleri tamamlamakta zorluk çekiyorum,dayanamıyorum acıya. Hele ağırlığı bırakırken ki acı. Var mıdır önerisi olan ne yapmam gerek? Ara vermek istemiyorum ...

2. Gannicus

Gannicus Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Önerisi olan yok mu?

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. sinancan3671998

sinancan3671998 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim bu sorun ya programı değiştirdiğinden kaynaklı ordakibilekle dirsek arasındaki kasların alışma süresi olabilir isimlerini bilmiyorum kasların yada sağ kolun daha kücük ya belki ondandır solu basıyosundur sağ biraz daha zorlanıyordur ondan dolayı suanda belki o daha çok gelişiyor olabilir yani ileride eşitleniyor olabilir tam anlatabildimmi bilmiyorum ama umarım anlamışsındır

4. Gannicus

Gannicus Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Anladım umarım öyle birşey vardırda boşuna acı çekmiyorumdur.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş