saçlarım kakaç gibi..

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve anil011 tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. anil011

anil011 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hani bazı saçlar vardır uzadıkça kabarmaz şekil alır yumuşaktır. Benim saçlarım çok sert kakaç fırça gibi anca banyodan çıkınca yumuşuyor. 2 gün sonra falan gene sert hiçbişekle girmiyor kısayken bile böyle. Yokmudur bunun çözümü ara makas dışında şampuan krem vs veya başka türlü yumuşatmak için fiyatı ne olursa olsun almayı düşünüyorum önerilerinizi yeterki yumuşasın marco reus un saçı gibi mesela yumuşak gözüküyor.

http://imgim.com/marco_reus_euro_2012-e1343112926144.jpg

mesela bu resimdei soldaki adamın saçları gibi olamazmı benm saçım:S

http://imgim.com/942122_10151619764584757_1037414693_n.jpg

İlgilenenlere çok teşekkür ederim.

Son düzenleme: 27 Haziran 2013
  2. Wearealldifferent

Wearealldifferent Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    istanbul
    Aslında bunla ilgili doğal yöntemler var . bneımde saçlarım senınki gibi :) ama kısayken öyle bir sorun yok bende :) ama yinede sert ve kuru :) ama bunları geçiçi olarak çözümleri var tabi bu yöntemlerlede ben saçları yumuşatabildim. Ama şuan istediğim kıvamda değil. elidor serisini kullandım düzleştirici . Japon bi adamla mi ne geliştirildi felan diye . Bide onun kuru ve sert saçlar için yumuşatıcı bakim kremini :). Ayrıca saç spreyi . Kuru ve sert saçları acıcı yumuşatıcı bi sprey oda elidorun :) ( kokusu aşırı güzel ) .. EVET bnde normal insanlar gıbı aldım bunları bende baya işe yaradı :)
    .
    Ama son bombam var bide bence sendede işe yarıcak .. Ama sunu söylim kesinlikle iyi bir berbere ihtiyacin var yani. Saç anlıcak berber . Yapmak istediğin şekli söyleyip saçı ona göre kesim yapıcak bir berber. Bak şekle sokan demiyorum .. Saçı yapmak istediğin şekilde kesen .. Benim son bombam ise bir saç maskesi şeklinde doğal bişi :) Ilık felan değilim sadece saçlardan sıkıntı cekıyordum yaptım . Muskatlarla yapılan bir förmül onuda anlatırım ihtiyac duyarsan. Doğal bitkilerle sorunu yok merak etme ( kokusu zaten ucurur adamı ) .

Sayfayı Paylaş