Saç ve alın ilişkisi

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Wearealldifferent tarafından 19 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Wearealldifferent

Wearealldifferent Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar
    Abilerim

Merhaba .. ! :)

Benım sorunum aslında halk arasında felan bılındık bı sorun değil.. Alın bolgesıne dogru uzanan saçlar ... ve alnımın bıraz daha uzun olmasını ıstemem , bir nevı psikolojik dıyebılırım . Ama oyle bıldıgımız dusunce degıl bıldıgımız takıntı şeklinde

acaba alın genişletmek için saçları onden biraz kaybetmek mumkunmu alın bolgesıne dogru ınen saçları yok etmek ?

Herkes saç dokulmesınden yakınır ama bende bundan yakınıyorum kafa_

Edit : kaybetmek derken epilasyon demek istedim şakaklara felan ?

2. Rodwell

Rodwell Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Kaç yaşındasınız?

3. anil011

anil011 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yaşınızı belirtirmisiniz

4. Wearealldifferent

Wearealldifferent Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    istanbul
    24 yaşındayım arkadaşlar ailede saç dökülen kimse yok ( tanıdığım)

5. anil011

anil011 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence alnı genişletmene gerek yok daha iyi işte saçlarn açılmayacak. İlla alnım gözksün diyorsan saçlarını dikebilirsin yakışır.

6. Rodwell

Rodwell Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Sanırım kastettiğiniz şey: ergenlikte beyaz erkeklerin çok büyük çoğunluğunda gerileyen alın çizgisi sizde gerilememiş .(siyahiler için elde yeterli veri yok)
    Bu konuda yapabileceğiniz birşey yok. Sakın alın çizginizle oynamaya kalkmayın, saç ekimlerinde bile o çizgiyi oluşturmak çok zor ve maharet isteyen bir olaydır.
    Ayrıca ortada dert edilecek bir sorunun olduğunu düşünmüyorum tersine saç genetiğiniz için sevinmelisiniz :)

7. Wearealldifferent

Wearealldifferent Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    istanbul
    Cevaplariniz için teşekkürler arkadaşlar . ( abilerim ) .. Ben insanın kendisiyle oynamasını sakıncalı buluyorum ama bu insana rahatsızlık vericek derecedeyse desteklerim :) mesela bir arkadaşım kulakları kepçeydi ve onun ameliyat olma süresinde destekleyen nadir insanlardandım. Aynısı basıma geldi.. Alin çizgisiyle ilgili bilgiler öğrendim. Daha çok demek istediğim alnımın boyuna göre değilde enine göre dar olması yani şakaklarda saçların alımı söz konusu mu ?

Aynaya baktığımda ilk dikkatimi çeken yer buralar, internet üzerinden araştırma yaptım. Bu tür şeyler forumlarda yada sağlık sitelerinde konuları açılmış yada tartışılmış ... Alım yada dökme diyince akla ilk epilasyon geliyor... Bazi epilasyon sitelerinde fiyatlar uzerinden verilen şakak kısmı içinse fıyat belirtilmiş.. Bu oluyormu ? yoksa burda şakak derken farklı bir kısımdan mi bahsetmiş ?

8. yeşilfener

yeşilfener Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    bence saçında hiçbir sıkıntı yok sen takıntı yapmışsın :) kesinlikle herhangi bir operasyon yaptırmanı tavsiye etmem. o bölgeye lazer epilasyon tehilikeli ve normale göre çok daha fazla acıtır. birilerinin para hırsı için sağlığından olma.
    bence sen en iyisi saç tipini dik yap bu saç modeli güzel gider.

9. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Aynı sorun bendede var coktandır arastırıyorum ama bulamadım benim gibi sorun eden ilk kişisin alına epilasyon yapılıyor mu bir türlü bulamadım

10. sewinch_87

sewinch_87 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    anladığım kadarıyla güçlü ve gür saçlarınız var uzatmayı denesen müthiş olur sakın lazer,sir ağda vb yaptırma!

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş