Saç sakal kesme makinası (göğüs için uygun mudur?)

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve altec tarafından 16 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. altec

altec Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=21008&productid=sgbae930xe

linkteki gibi aletler var . saç sakal kesme makinası olarak geçiyor.
    0,5-30mm arası ayarlanabilen kesme kılavuzu var. yani göğsümüzü 0.5 mm yapsak. yok gibi bişey olur . yanlış mıyım? benim aslında en önemli sorunum meme çevresinde. oradaki kıllar çok uzuyor nedense. bu aletle oraları ksıaltsam yeter gibi geliyor. belki kullananlar vardır.
    0 yapmak istiyorum . çünkü bütün vücudu 0 yapmam gerekceek o zaman. o da çok zahmetli iş. belli bölgeleri kısaltsam yeter bana

2. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    İşini görür ben de saç-sakal makinesiyle alıyorum.Hele sarışın veya çok kıllı biri değilsen tertemiz eder ;)

3. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    Bu ürün baya pahalı bir şey bu fiyata normal traş makinası almak daha mantıklı döner başlığı ile çokdaha rahat edersin.Forumda panasonicten memnun olanlar vardı.Tabi sadece örnek olrak verdiysen başka.Ben tahtakaleden 5-6 ytl ye aldığım bir makinayla kesiyordum ama bozuldu şarzlı idi.şimdi sadece elektrikli olanını alıcam.traş makinaları rahat oluyo braun un cep pocketi var bende ama belli uzunluğu geçince kıllar kıvrılınca traş makinaları işe yaramıyo döner başlık olanlar değil tabiki!

4. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    olabildiğince derin alanını kullanmak lazım. en azından ilk gün cillop olsun da fotoğraf çekersin :D

5. mercan_2591

mercan_2591 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar size tavsiyem vücut kılı için phılıps bodygroom die bi alet icat etmiş :) erkekler için vücut kılları için çok çok iyimiş fiyatıda çok pahalı değil teknosada 100 tl civarında baya memnun kullananlar bende alıcam yakında :)

6. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Teknosa da var mıydı o ürün lanet olsun :/ eminönüne kdr gittim bulamadım bu makinayı bende 120 e normal tıraş makinesi aldım ama yakından bakınca tıraş edildiği belli oluyor vücudun:S?

7. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Ayrıca arkadaşlar dün aldım makine ile ama sabah çıktı bile :mad:

8. RocKuN

RocKuN Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    bu yöntemi kullananlar var mı bi yardımcı olsa ....Saç kesme maknesiyle kesimde birdaha ne zaman eski boyuna geliyor ve kıllar sertleşiyor mu acaba?

9. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    kıllar sertlesmıyor ama zaten 0 da alsan bellı oluyor yakından eskı boyuna eger cok uzun tuylerın yoksa 1 haftada gelır kı haftada bır tras etmek zaten mantıklı olan . yoksa kotu gozukuyor kıllar kesık olunca

RocKuN bunu beğendi.
  10. rjmcready

rjmcready Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    philips yerinde braun 6 serisini öneririm.saç ve sakal için kullanılabiliyor. sıfır veya sıfıra yakın traştan ziyade 1mm uzunluğunda kıl kalması herzaman daha iyi bence.

11. Sigmσ

Sigmσ Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    ağda konusunda ne düşünüyorsunuz bu aralar uygulamayı düşündüğüm bir şey, tekrar çıkma süresi, daha sık mı çıkar, yayılırmı kıllar ve daha sert çıkarmı?

12. caneksi

caneksi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar ben PHILIPS in sadece vücut için çıkardiği tıraş makinasini kullaniyorum. Teknosadan 109 TL ye aldım 1 ay kadar önce ve gayet menunum hem kaliteli hemde parasının hakkını veriyor. saç ve sakal hariç vücudunuzun her bölgesinde kullanabiliyorsunuz.

PHILIPS Bodygroom body groomer

Sayfayı Paylaş