saç ekimi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve burakist tarafından 9 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. burakist

burakist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese selamlar öncelikle. 03.01.2016 günü saç ektirdim ve ekimden önce profesyonel bir şekilde olmasada haftada 3 4 gün ağır idmanlar yapıyordum. size sormak istediğim ne kadar süre sonra tekrar spor yapmaya başlayabilirim? ağırlık kaldırmamda sakınca varmıdır? ve de bu konuda bilgisi olan var mı biliyorum ama protein tozu amino asit bcaa creatin bunlardan saç ekimine zarar verenleri varmıdır ya da döklmeyi artıran yoksa bunlardan kesinlikle uzak mı durmalıyım? böyle bir tecrübesi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler

2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Spor ile ilgili konular ekim yapilan kuruma danisman en guzeli.

Suppelementler arasinda kreatin dht baglantisi ile sac dokulmesine neden olabilir genetik yatkinligi olanlarda.

3. burakist

burakist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birkaç farklı cevap aldığım için burada daha önce bu tecrübeyi yaşamış olan kimselerden cevap almak daha olumlu olur düşüncesindeyim. creatine i bende duydum diğerleri konusunda herhangi bir olumsuzluk yok gibi fakat birkaç ay kullanmayı bırakacağım sanırım. cevap için teşşkürler

Sayfayı Paylaş