Saç dökülmesi ?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve ekremdrms tarafından 4 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ekremdrms

ekremdrms Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaşım daha çok genç olmasına rağmen aşırı derecede saç dökülmesi var. Gerçi 2 senedir vardı ama bu son zamanlarda aşırı dökülmeye başladı. Tahminimce genetik olduğunu düşünüyorum çünkü babam ve akrabalarımın çoğu kel. Benim gibi olupta çözüm bulan var mı ? Resimde görüldüğü gibi çok seyrekleşti yardım ederseniz sevirinirim. ImageUploadedByTapatalk1433449111.263279.jpg

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    genetikse cozum yok

3. ekremdrms

ekremdrms Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ya dökülmesine pekte sorun yapmıyorum. Sadece çok erken dökülmeye başladığı için sıkıntı yapıyorum. Seneye belkide üst bölgede hiç saç kalmayacak. 30 yaşından sonra dökülse iyiydi.

4. karmacoma

karmacoma Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Abi en iyisini doktor bilir, git bir tahlil yaptir. Mesela benim b12 cok dusuk cikmisti, buna baglamisti doktor.
    Ama zamaninda bu isi kafaya takmis biri olarak soyluyorum ki tek cozum sac ektirmek :) kalan cozumlerin gayrisi yalan. En azindan benim edindigim izlenim bu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Rooney gibi veya Jason Statham.Onlara bakarsan dert etmezsin fazla.Yüzde şekilse sorun olmaz ama doktora gidilmeli bence.Çünkü saç önemli.Bu yaşta böyle olmasıda normal değil.Tabii aileyle kesinlikle alakalı.Babam 53 benim şuanda.Gayet şekil adam :D Saçlarıda tam.Akrabalardan önce anne-babaya bakmak gerekiyor

Sayfayı Paylaş