Saçın Hızlı Uzaması İçin Önerilicekler.

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve uA-Boss tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. uA-Boss

uA-Boss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Saçın Hızlı Uzaması İçin Ne Yapmak Gerekir Geçen Uzun Saçlarımı Gaza Getirip 3 e vurdumda cok pişmanım varsa bilgisi olan paylaşırsa cok sevinirim :)

2. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Ben hep 3 e vuruyorum valla hemende uzuyor :D.Benim kuzenim yapardı etkili olduğunu söylerdi ama ne kadar etkili olur bilemem; her gün ılık suyla saçını yıkardı....

3. uA-Boss

uA-Boss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    benım saçım omzuma geliyordu bi an gaza geldım kestirdim:) bi şampuan buldum yuzde 123 saçı hızlı uzamasına yardımcı oluyor.Adıda Hair + amerikada satış tek ve bu urun ayda 2 milyon satıyormuş dunya genelinde

4. DeliKase

DeliKase Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    biotin kullanmanızı tavsiye ederim.

5. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Multivitamin desteği alabilirsin. İlk etki olarak göreceğin zaten saçlarının ve tırnaklarının güçlenip esneklik kazanması olacaktır. Tabii hyper tiroid hastası olanlara uzak durmalarını öneririm. Ayrıca aralıksız uzun süreli durumlarda da buna sebep olabiliyor. Bir keresi başıma gelmişti de full check-up'a girmiştim, üstelik kardiyo sporlarından bisikletle uğraşan birisi olmama rağmen... Neyse ki en ufak kötü bir şeye rastlanılmadı. Doktorların önerisiyle multivitamini bir süre kesmemle birlikte geçtiydi. Bir de çok ağır antrenman yapmayan erkek olanlar içinde demir olmamasına dikkat etsinler, burun kanamalarına sebep olabiliyor.

6. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    steroid kullanırken 2 3 haftada bir saçımı kestriodum

7. wearyfeat

wearyfeat Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşım.elma sirkesi öneriliyor.saça en doğal bakım diyebilirim.2 su bardağı suya 2 tatlı kaşıgı elma sirkesi ekliyorsun saçlarını yıkadıktan sonra bu karşımdan ister hepsini ister birazını döküyorsun.saçın kısa olduğu için yarısını döksen kafi.saçın yağlanmasını geciktiriyor.uzamasını hızlandırıyor...

8. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    her sabah kalktığında yıka hergün saçlarını normalden daha çabuk uzadığını farkedeceksin

9. uA-Boss

uA-Boss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    deniyecegim evet.bide 6 ayda eskisi gibi olma şansı varmı acaba saçlarımın =)

10. hacker

hacker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    bende saçlarıı kestirmekten nefret ederim. bende kepçe kulak var ama başkaları yok desede var yani :D üzülmeyi diye diyorlar.bende saçları kestirdikten sonra hemen uzaması için yaptığım belli başlı şeyler vardır

1)saç uzaması kan dolaşımı ile doğru orantılıdır. ne demek oluyor bu (kutuplarda yaşayan insanlar 9-10 ayda bir traş lmaktadır,oysa kan dolaşımı hızlı olan insanlar;futbolcular mesela arda turan yapılacakilk maçta saçını 3 numaraya vurdursun 3 hafta sonra en az 3 cm saçı uzuyor istersen dikkat et

2)1. ile alakalı b konu kn dolaşımını hızlandrmakiçin sabah koşu yapabilirsin veya akşam hiç farketmez ama saçını yeni kestiysen gün boyunca sürekli hareketli olmaya çalış.

3)multivitamin kullanmanı tavsiye ederim.

11. uA-Boss

uA-Boss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkur ederim.yapıcam acaba kaç ayda uzar?

12. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    4 ay kulaklar kapanıncaya kadar diyorsan ama 3e wurdurmuşsun ve her gün ılık suyla yıkıyorsan 5-6 ay derim sana ılık su iyi gelir saç ılık suyu sever :)

13. Tolg4Soysal

Tolg4Soysal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    günde en az 3 kere buz gibi su ile yıkayıp telli sert bir fırca ile sacları kaldırıyomus gibi taraman ve sac kurutmakinasını en yüksek seviyede calıştırman dene cok kısa sürede etkisini görürsün

14. SSUO

SSUO Forumla Aşina

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Bende saç sakalın çok çabuk uzamasından şikayetçiyim. 2 haftada bir saç kestirmek zorunda kalıyorum, hergün de sakal.

15. boran90

boran90 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    hiç bu anlatılanlarla uğraşma. aktarlarda bi ot satılıyor saçların hızlı uzaması için onu kaynatıp falan kafana sürüyosun. internette araştır biraz bulursun ismini falan ben kullandım süper sonuclar veriyo

16. deep_fly

deep_fly Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    dostum çok fön yada düzleştiriyosan saçlarını zeytinyağı sür saçlarına,kırılmasını engeller,
    duştan sonra hemen kurutma,nemli kalsın,ayrıca saç kremi kullan, ve lapa pirinç:)
    saçına sürme ye:)

17. Vatoz

Vatoz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    herhangi bisy kullanmak istemiyorum diyosan sabah kalkınca bi de aksam yıka sacını ılık suyla

Sayfayı Paylaş