:s irsi vücudum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mrlaz tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mrlaz

mrlaz Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    ilk önce herkeze meraba burada bi sıkıntımı belirtmek istiyorum bu spora başlayalı 5.5 ay oldu ve vücudumun görünmüne iyice kafayı takmış durumdayım ne yaparsam olmuyo dorusu bizde bu ırsi sorunum ERİMEZ HALE GELEN BASEN BÖLGEM spora ilk başladığımda fazla kafaya takmıyodum ama şimdi aynaya daha cok baktığımdan olsa gerek kafayı bozdum aslında arkadaşlar o kadarda büyük olmadıını sölüyor ama ölcüler konusuyor yane
    boy:1.75
    bel:83
    kilo:69.3
    basen:100
    sizce bu normalmi yoksa fazlamı yorumlarınızı bekliorum şimdiden teşekürler:confused:

2. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    mrlaz daha yaşın 16.şimdiden böyle şeylere kafayı takarsan ileride neleri kafana takarsın bir bilsen...yaş büyüdükçe sorunlarda çığ gibi büyüyor inan.sana bir ağabeyin olarak böyle şeyleri kafana takmamanı tavsiye ediyorum.sonuçta bunlar 'üstesinden gelebilceğin'sorunlar.boyun posun yerinde..ya 160 olsaydın?bunun çaresi yoktu işte.çalışarak özelliklede diyet yaparak bu sorunun üstesinden gelebilirsin.dediğim gibi takma böyle şeyleri..daha 5.5 ay olmuş.bu sporda çok yenisin.dur bakalım daaha..başarılar dilerim..

3. mrlaz

mrlaz Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    herkez böle dio kendi hocam da aynen böle konusuo:Dyha ben cok takıntılı bi insanım yada milette bişi var hayırlısı olsun ne diyim:Dyinede teşekkürler kendimi şimdi daha iyi hissediorum..!

4. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    ben 21 yaşımda başladım bu spora.eger senin yanında başlamış ve hiç bırakmadan yapmış olsaydım belkide yarışmalara bile katılabilirdim.sen 16 yaşındasın 20 yaşına kadar doğru bir şekilde çalış bak nasıl oluyosun.

5. berkay3212

berkay3212 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yanlız deılsın 72 kg 175 boy bel 81 basen 98 bende cok takıyorum

6. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sorun dediğin sende ufak yaşlardan beri var mı yani şimdide ufak sayılırsın ama 7-8 yaşlarındada böyle bir orantısızlık varmıydı yada vardıda bunu şimdi mi sorun yapıyorsun yok eğer yeni yeni bu orantısızlık ortaya çıktıysa hemen bir diyetisyene git bölgesel egzersizlere ağırlık ver ama bölgesel diyet olamıyacağı için sana belirlenecek diyetin sonuna kadar gitmen lazım çünkü sorunlu bölgen en son eriyecek olan kısım olacak kolay gelsin.

7. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    ya tarihe bakmadan yorum yazdık nerdeyse 1 yıl olmuş umarım basen falan kalmamıştır :)

Sayfayı Paylaş