S.a Body Sonrası Yemek Yemek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CaLL tarafından 14 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. CaLL

CaLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    S.a Beyler Spor Salonundan Cıkıyorum Duzenlı Sporumu Yapıp , Sonra Eve Gidiyorum 1 Ekmek + O Gun Ne Yemek Varsa Bayağı Yiyiyorum Ve Cok Cabık Kılo Alan Bır Yapım Var 2 Ayda 25 Kılo Verdım Ölüm Diyeti Yaptım Ve Sımdı Cok Cabık Alıyorum. Mesela Bu Gun Sabah Kahvaltısı Yapmadım Öğlen Yimedim Aksam 6.30 Da Salona Girdim 8 De Salondan Cıkdım Eve Girdim 1.5 Ekmek Yedim Bunun Bana Zararları Neler Söylermisiniz He Birde Her Sabah 7 De Evden Cıkıyorum Hızlı Bir Şekilde Yürüyerek 45 Dakıka Yuruyorum Okula Gidiyorum Aksamda Yavas Bir Sekılde Salondan Cıkdıkdan Sonra Yürüyerek Eve Geliyorum Karnımda Yağ Var Cabık Kılo Verdıgım Icın Sarkmalar Olustu Erımıyorda Bunuda Nasıl Erıtecegımı Soylersenız Cok Makbule Gecıcek Sahsen Gunde 1000 Mekıkde Ceksem Cıkmıcak Sanırım Karın Kaslarım Goguslerım Cıkıyor Bicepsler Vs Cıkıyor Karın Kaslarım Yaglar Nedenıyle Cıkmıyor. Aslında Bir Yemek Programım Olsa Cok İyi Olucak Yardımlarınız İçin Sımdıden Cok Sağolun.

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bu nasıl beslenme düzenidir kahvaltı yok oglen yok ve zayıflamaya calısıyorsun sen boyle yag degıl kas verırsın ve hemen gerı alırsın verdıgın kıloları bu beslenmeyle yaptıgın sporun sana faydası degıl zararı olur

öğun atlamak kılo olarak gerı doner sakın unutma

cok ıyı beslen kılo almaktan korkuyorsan yemeklerını haslama ve ızgara olarak ye oyle yersen asla kılo almazsın proteın agırlıklı beslen ne yedıgını bıl herseyı karıstırmayın evde annem kendılerını baska yemek yapıyorlar bana başka cunku yagı mınımum tutup pretını maxımum tutmaya calısıyorum

normal birey ayda 4 kg vermesi normaldır sız 2 ayda 25 kg vermıssın bunu yag yerıne kas olarak vermıssındır ondan 2 katı kılo alırsanız şaşırmam.

Lütfen ilk önce öğün atlamayıp dengelı ve yeterınce beslenın.

Son düzenleme: 14 Mayıs 2011
    CaLL bunu beğendi.
  3. CaLL

CaLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Sabah Kahvaltısını Evde Yaparım Yumurta Vs Yiyebilirim Ama Öğlen Okulda Poğaca Vs Yiyebilirim Vejeteryan Oldugum İçin Tavuk Et Vs Yiyemiyorum:S SaLondan Cıkdıkdan Sonra Yanı Spordan Sonra Yemenın Bır Zararı Olurmu Kas Acısından?

4. jeune_turc

jeune_turc Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Vejetaryen olman dolayısıyla hayvansal protein eksiği sorunu doğuyor... Bitkisel olarak ne kadar mercimek, nohut, baklagil vs. yesen de hayvansal proteinin yerini tutmayacak. Toz kullanmak bir çözüm olabilir belki ama ne ölçüde...

CaLL bunu beğendi.
  5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    ben çözemedim dostum seni şu ölüm diyeti mantığını kim çıkardıysa lanet olsun ona insanların sağlıklarıyla oynuyorlar...Hiç birşey yemeden yaşama mantığı diye birşey yoktur! sana önerim şunu kendine örnek al Yediğin yiyecekten fazla miktar enerji sarfedersen kilo vermiş olursun ve şöylede örneklendirelim bir günde sabah 3 yumurta 2 dilim kepek ekmeği yedin , öğlen peynir kepek ekmeği yedin , akşam ton balığı 3 dilim kepek ekmeği yanındada biraz yoğurt ... saat 7 oldu bir muz yedin veya elma ve saat 8 antremana gidiyorsun orda sarfediceğin enerji bütün gün yediğin şeylerin sana verdiği enerjiden fazla olmalı ayrıca sadece antreman olarakda düşünmemeliyiz sabahdan beri yaptığın hareketlerde buna etki eder sabah işine kahvaltıdan sonra yürüyerek gittin diyelim yol 30 dk 30 dk yürüyüşde yararlı , öğlen mesela bisiklet sürdün buda yararlı ama antremanda verdiğin enerji kadar enerji kaybetmezsin ama belli miktar enerjin gider sana tavsiyem bu sitedeki yazıları oku okudukça öğrendim şuan çok bilgim yok ama vücudun yapısının işleyişini öğrendim...bende geçen sene ramazan ayında 103 kiloydum bu siteyi öğrendim...normal ekmek yemeyi bıraktım 3 ay kepek ekmeği ve düşük kalorili yiyicekler yedim düzgün bir diet programı yapmadım ama kendim sitede okuduklarıma göre bir program yazdım kendime hayatım boyunca haşlanmış yumurta yememiş bir insandım tam 10 aydır sabah kahvaltısında en az 1 en fazla 3 haşlanmış yumurta yiyorum yanında kepek ekmeği vbz vbz şeyler ...ve yıl başına gelmeden 85 kilo oldum vücudumda hala yağ vardı ama kilolarımdan kurtulmuştum şuan gene çabalıyorum ve artık salon hocamın verdiği bir diet programı var onu uyguluyuyorum yeni başladım o diyete verim alırsam yazarım buraya....

CaLL bunu beğendi.
  6. CaLL

CaLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Eyw Sağolun Ama Bunları Biliyordum Ben Ve Bildiğim Halde Salakca Diyetler Şeyler Yapıordum Dünden İtibaren Bu Programı Değiştirdim Artık Öğün Atlamıyorum Az Ekmek Protein Ağırlıklı Yiyecekler Yiyiyorum Msela Bu Sbh Kahvaltısında 2 Yumurta Beyazı Ve 1 Tam Yumurta Yedim Saat 3 De 1 Dilim Ekmek Yoğurt Domates Salata Peynir Yedim Saat 7 Gibi İse Meyve Ve Yoğurt Yemeyi Planlıyorum İnşallah Bir Faydası Olucak Yorumlarınız İçin Teşekkurler

7. sagopat6167

sagopat6167 Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    seninde metabolizman benimki gibi yavaş bende çabuk kilo alıyorum bizim kilo vermemiz diğerlerinkinden daha zor.bu arada az yemek yersen asla kilo veremezsin düzenli yemek yiyip haftada 2-3 gün cardio yaparsan kilo verebilirsin tabi biraz zorda olsa

8. CaLL

CaLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Kilo Vermeye Çalışmıyorum Pardon Ben Kilomu Boyumu Vermedım 70 Kilom 178 Boyum. Diyete Baslamadan Önce 95 Kiloydum Sımdı 70 Kıloya Dustum Ve Vucudumda Çatlaklar Sarkmalar Olusdu Göbek Bölgemde Bıraz Sarkma Ve Yaglanma Var Nasıl Toparlıyabılırım?

9. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yağı kardıo ıle anca yakarsın catlaklar ıcın sanırım lazer operasyon uyapıyorlardı ılerlememıs ise krem verıyorlar ama tum catlaklar gecmıyor ne yazıkkı sız onlar ıcın uzmana gorunun

mekık cekerekte belkı rtoplaya bılırsınız gobek bolgenızı daha sıkı olur ama coks arkma varsa uzmana gorunun

10. CaLL

CaLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Çok Az Bir Sarkma Var Bunu Göbek Kası İle Doldurabilirmiyim Veya Günlük Yürüyüşlerimde Vs Yanarmı Sabah Ve Aksam Eve Gelırken 1 Er Saat Yürüyorum Sporumu Duzenlı Yapıyorum Mekık Vs Yapıyorum Ama Cardio Sıkıyor Beni Spordan Soğutan Bu Oluyor

11. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    vücudunda olan çatlaklar aniden kilo vermenden kaynaklı onlar için bir doktora başvurmalısın bendede olmuştu hala var çizgi çizgi morumsu pembemsi çizgiler var...bianda 20 kilo verince oluşuyor onlar...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:06 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:03 ----------

Cardiosuz yağlarını sarkmalarını yoketmen imkansız gibi birşey cardio yapmaya devam et vücud ölçülerin istediğin yere gelince cardioyu bırakırsın... mekik çekerekte göbeğinde kas gelişimini sağlıyabilirsin...

12. CaLL

CaLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Tşk. Aslında Hepsi Bildiğim Ama Uygulamadığım Şeyler Uygulamaya Geçiricem Artık Yapıcak Birşey Yok Yorumlar İçin Sağolun

Sayfayı Paylaş