sıruh,vücut agırlıgıyla yaptıgım antrenmanların 2.ayı,yaş 27 ,172 ,73kg

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sıruh tarafından 15 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sıruh

sıruh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaslar şırnakta askerim 2 aydır vucut agırlıgı ıle antrenman yapmaktayım , 70 kg agırlık, uzun bar,z bar ve ayarlanabılır sehpa aldım agırlık antrenmanlarına baslayalı bır hafta oldu meslek nedeni ıle uzun bı sure spor salonunda hoca eslıgınde calısma ımkanım olmayacak kendı ımkanlarımla bıseyler yapmaya calısacagım en cok kafama takılan konu supplementler, hardline 3whey matrıx ıle olimp bcaa aldım , ılk 2-3 ay kullanılması onerılmıyor daha once calıstıgım sureyı dahıl edıp kullanmaya baslıyabılırmıyım yoksa beklemelımıyım.

Ekli Dosyalar:

2. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Kollar ve sırt iyi duruyor.Gögüs biraz eksik geldi göğüs için hangi hareketleri yapiorsunuz.Özellikle üst göğüs?

3. sıruh

sıruh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yeni başladığım için net bi Antrenman programi olusturamadim ,şınav dips,barfix , mekik,squat şeklinde çalışıyordum

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Anladım.Ayarlanabilir sehpam var yazmışsın.Bench press ve incline bench press ile göğüsler toparlanır.Supplement mevzuna gelince gün içinde iyi besleniyor ve antrenmanlarda hakkını verdiğine inaniyorsan baslamanda bir sakınca yok bence.Bir de forumda hazır programlar mevcut onlara bir bakmanı öneririm.Ilk 3 ay programına felan bakıp gerekirse hareket filan ekleyip cikarirsin.Yani spor yapmadığın vaktini buralarda arastirmayla gecirmen seni bir adım ileri taşır.Kolay gelsin simdiden.

5. sıruh

sıruh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Çok sagol teşekkür ederim zaman ayırdığın için.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş