1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Sırt pozu

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve b1oodi tarafından 5 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. b1oodi

b1oodi Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yaş 40, boy 1.90, kilo 82, 4 yıldır evimde, parkta, orada burada barfiks çekiyorum. Ön taraftan resimlerimi yazın başında koymuştum, önden bu kadar gelişme kaydedemedim zaten. Sırtımın ne durumda olduğunu bilmiyordum.. hiç resmini çektirmemiştim. geçen hanıma çektirdim, baya hoşuma gitti buradan paylaşayım dedim.

Şınav, barfiks ve dips (calisthenic) şeklinde çalışıyorum. 1 gün koşu+karın, bir gün ağırlık olarak çalışıyorum. Beslenmeme olabildiğince dikkat ediyorum, protein bazlı besleniyorum.

Ekleme: Eski resimlerim: https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ya-40-boy-1-90-t51648.html?t=51648

Bu arada burada sırt pozu varmış ben hatırlamamışım :) ikisi arasında baya bir fark var sanki gelişim açısından yoksa dış mekan iç mekan farkı mı? çözemedim

Ekli Dosyalar:

• sirt.jpg
      sirt.jpg
      Dosya Boyutu:
      266,3 KB
      Görüntüleme:
      484
    Son düzenleme: 5 Kasım 2012

Sayfayı Paylaş