Sırt-Omuz birleşiminde ağrı.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve anemik tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. anemik

anemik Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    S.a arkadaşlar.Yaklaşık 8-9 ay önce bi sakatlık yaşadım.Sporu bıraktım bu nedenden dolayı.Boynumun alt kısmı.Köprücük dedikleri yer sanırım.Omuzlarıma Barı alıp parmak ucuyla kalkıp-inme hareketini yapıyordum bacaklarım için.Ya o hareket yada bench press te oldu bu sorun.Arkamda misket büyklüğünde bi kemik cıktı.baya belli oluyor.Doktora gittim ve hiç birt sorun yok kemiklerinde dedi.Ama Omuz ve bench pres yaparken sanki bıcak saplıyolarmış gibi bi acı giriyor köprücük-omuz üstü arasında.Hiç bir yerde caresini bulamadım.Ne yapmalıyım :( Hafif dumbelllarla çalışmaya başladım alıştırmak için boş demir ile filan ama korkuyorum geçmicek diye.

Son zamanlarda Bench Pressi yardımla 25+25=50 we 30+30=60 yaptım.Hoca kaldırttı.Keşke yapmasaydım ama ondan oldugun pek sanmıyorum.Normalde 10-10 15-15 yapıodum en son 20-20 6-7 kere yapıp bırakıyordum.

2. xcado

xcado Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boyun düzleşmesi olabilir.boyundan sırta kadar ağrı yapabilir.araştırmanda yarar var...

Sayfayı Paylaş