Sırt-Kanat antrenmanı sıkıntısı !!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve elite35 tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Bu bölgede hiç verim alamadığımı düşünüyorum. Normalde belli kas grubunu çalışırken acı hissedersin zorlanırsın..
    Ben kanat-sırt yaparken kanat-sırt yerine fazlaca biceps zorlanıyor. Antrenman sonunda bicepsler sanki biceps antrenmanı yapmışım gibi şişiyor.
    Ardından biceps yapıyorum ama içime de sinmiyor. Kas yanması olur diye korkuyorum. Biceps'i göğüs ile beraber mi yapsam acaba ?

2. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Göğüs-biceps, kanat-triceps dene. Belki böyle daha verim alırsın

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

elite35 bunu beğendi.
  3. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Belki yuksek agirliklarla yapicam diye nizami yapmiyorsun bu nedenle sirtina vurmuyordur. Kilolari düşürüp nizami ve yavaş yavaş yapmaya dene

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

elite35 bunu beğendi.
  4. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sırt antrenmanlarında yardımcı kas grubu olarak biceps çalışır.Birçok hareket aslında biceps'e de vurur.Bu nedenle sırt antrenmanından sonra biceps çalışılmaz genelde.Birçok kişi göğüs-ön kol.Sırt-arka kol olarak düzenler antrenman programını.Sizin de sırt antrenmanı sırasında biceps'in zorlanması yüksek ihtimalle bundandır.Ve bir de hareketleri doğru şekilde yapmıyorsanız biceps'i daha çok zorluyor olabilirsiniz.Size tavsiyem antrenman programınızı bir gözden geçirip hareketleri yedirerek ve nizami şekilde yapmaya çalışmanız.

elite35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş