Sırt Günüyle Hangi Çalışma Yeri Birleşebilir ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zero59 tarafından 24 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Arkadaşlar 1. 2. 3. 4. 5. 6. Gün Çalışma Programım Var Haftada 1 Gün Dinlenme Herkez 6. Günü Gereksiz Buldu Bu Yüzden 6. Gün Sırt Gününü Bir Günle Birleştirmek İstiyorum Programda Tek Olarak Göğüs Karın Ve Sırt Var Sırt Zaten Birleşecek Diğerleri 2 Li Arka Kol Ön Kol Bacak Bilek Falan Hangisiyle Birleştireyim

2. MertCan07

MertCan07 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Hocam yeni başlicam sorunuza çevap veremicem ama bilek ön kol felandamı çalışıyosunuz

3. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    gogus-on kol omuz-bacak sırt-mide onkol-arka kol 4 gun yeter biceps kucuk bi kas fazla calistirilmasi bi ise yaramaz ama ben haftada 2 kere giriyorum o sana kalmis istersen gogusle tekrar mide de calisabilirsin formunu korumak icin zaten genelde cogu kisi her antremanin sonunda az da olsa mide calisir ama ben gereksiz buluyorum
    Edit: onkol dan kastim biceps yanlis anlama kimisi on kol tabirini bilek icin de kullaniyor

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. ensarreis96

ensarreis96 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Sırt ile triceps göğüs ile biceps ayak ile omuz ve karın bölgesinide istediğin zaman yapmak bana daha iyi gibi geliyor...

Sayfayı Paylaş