Sırt antrenmanı hakkında

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hpf tarafından 11 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hpf

hpf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kolay gelsin arkadaşlar, 6 . ayımı bitirdim. başlangıç ölçülerim,
    kol:35cm
    gögüs:106cm
    bacak: 56cm

şu an itibariyla
    kol:39.5 cm(soğuk)
    gögüs:109
    bacak:57cm

boy:1.82
    kg:82
    yağ oranı:%14

kol, gögüs, omuz ve bacak antrenmanlarımdan oldukça memnunum ve gelişim gözle görülebiliyor. Ancak sırtla ilgili bazı sorularım olacak;

İlk 1-2 ay sırt antrenmanlarından sonra sırtımda hafif gelişim ağrıları oluyordu. Yaklaşık 3 aydır sırt antrenmanlarından sonra hiç bir ağrı vs hissetmemeye başladım. Gözle görülür bi gelişimde söz konusu değildi. Sonra set sayısını artırmanın işe yarayabileceğini söylediler. Fakat toplam 28-29 set girmekteyim yaklaşık 3 haftadır ve işin açıkcası istediğim hafif ağrıyı yakaladım. Ama doğru mudur bu kdr set girmek? yoksa yanlıs mı yapıyorum? belki de sırt kaslarım set sayısını artırınca gelişecek? ya da çok set girerek gelişimi mi engelleyeceğim? konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Teşekkürler şimdiden...

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Despo bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş