Sırt Ağrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Berk1 tarafından 15 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Berk1

Berk1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Edirne
    Herkese merhaba öncelikle..
    Evet arkadaşlar başlıktakı gıbı sırt agrımı bu gun yaşadım.Sanki omurılıgım agrıyor.Henuz daha yasım 16.Dun cok yuklendım dumbellerı hızlı hızlı kaldırıyordum gaza gelmıştım müzik falan :D her neyse bu gun gıtmeden once belım hafıf agrıyordu kaslarımın agrısının yanında belımın agırması artık bana acı vermıyordu ve bu gun spor salonuna gene gıttım başta güzel güzel kaldırıyordum dumbellları yana açış yaparken omuzumun bıraz ustume kaldırdıgımda dumbell i biri arkadan hançerle bıcakladı sankı sırtımdan dumbellerı bırden assagıya ındırdım(Kesinlikle bel degıldır sormayın sırtımda oldu bu ).Spor antronorume danıstım ondada oluyormuş bazen akşam agrı kesıcı sur geçer dedı.Agrı kesıcı yoktu kas gevsetıcı surdum Volterin :) sımdı ıyıyım ama aklıma su takıldı bu agrı hep aynı yerde oluyordu çocukken koşup zıplayınca ozellıkle zıplayınca orası agrıyordu 2 gun dınlendıkten sonra gecıyordu ılac surmemıstım hiç birde sizin yorumlarınızı alayım dedım.
    Not:Hamım 7 gundur gıdıyorum :D

Kolay gelsin...

Sayfayı Paylaş