Sırf bu yüzden sporu bırakıcam :(

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve fatiko15 tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba dostlar.19 yaşında 180 boyunda üniversite örencisiyim.Spor aşığıyım.75 kiloyum.Kol ölçüm 36.Tişort giyince üzerinde güzel durmanın verdiği özgüven hiçbirşeyde yok.Ama bir sorunum var.Spora nezaman başlasam, yüzüm hemen şişiyor.Yüzüm inceyken cok cok farklı biriyim.Yüzüm şişince de okadar kötü anlamda farklıyım özgüvenim mahvoluyor.Günde 2 bölge ve haftada 4 gün calısıyorum.Beslenme programım su sekilde :

Sabah:5 yumurta beyazı+1 sarı omlet, 50 gram yulaf ezmesi yagsız süt ile.

2 saat sonra atıştırma muz veya badem veya fındık.

Antremandan 2 saat önce 100 gram kadar makarna/pilav ve 200 gram kadar tavuk veya et.

Antreman oncesi : Creatine,arginine,glutamine ve amino asit.Antreman sonrası da aynı ve whey protein.

Antremandan 1 saat sonra 200 gram tavuk veya ton balıgı ve 100 gram makarna.

Gece yatarken yarım litre yagsız süt,Arginine ve Glutamine.

Antremanımın hakkını veriyorum.Cok dikkat ediyorum.Arkadaslarım dalga bile geçiyo bukadar kasma diyeti diye.Ama cok ozen gosteriyorum hic atlamıyorum.Ama her dönem spora başladıgım zaman 1 hafta icerisinde 2-3 kilo alıyorum.Kalıplı olmuyorum ama yüzüm şişiyor hemen.Sporu bıraktıgım andan itibaren gene eskisi gibi oluyorum.Sosyal ilişkilerimi etkiliyor.'Yakışıklı' tabirini mahvediyor bu durum.Lütfen yardımcı olun.Sayglarımla..
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Nisan 2014 ---

Son düzenleme: 3 Nisan 2014

Sayfayı Paylaş