sıra hıkaye

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve pitbull_ust_gogus tarafından 19 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1. pitbull_ust_gogus

pitbull_ust_gogus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben su ana kadar herseyı super kusursuz yaptım bı .... olmadı.15 aydır yapıyorum...mıllete bakıyom kafadan atma hareketlerle yapıyolar bu benım programım !!!!! dıyo adam gelısıyo...aman valla sallayarak yapın

2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Bu başlığın amacı ne?

3. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    bence sen bu konuyu derleşme bölümüne taşı...

4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Kitleyecektim aslında ama öyle yapalım.

5. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    konu kilitlenmediğine göre anlatırmısın ne demek istediğini...sorunun neden kaynaklandığınımı öğrenmek istiyorsun,ne yapman gerektiğinimi soruyorsun yoksa sitedekilere tavsiyemi veriyorsun..umarım sonuncusu değildir..eğer oyle ise çok saçma olur..bu durum sende bu şekilde seyir etmiş ise herkesde aynı sonuçları verecek diye bir olay yok."çok sıkı çalışmayın sallayın gitsin", mantığımı geliştiryor sporcuyu..ben hayatımda sallayarak çalışıpta sonuç alan bir insan görmedim..gerçi buradaki sonuç olayı görecelidir..sana göre iyi bir sonuç almış kimse bana göre çok vasat seviyede olabilir..basit bir gercek şu ki çalışmadan olmaz,eğerki çok iyi olmasınıda istiyorsan sıkı çalışacaksın..ben çevremde bir çok kişi tanıyorum senin tabirinle sallayarak çalışıyor..ama benım gözümde arpa boyu kadar yol almış değiller..ve çok sıkı çalışan insanlarda biliyorum aldıkları sonuçlar muazzam..şimdi sen boyle bir olay yaşadın diye hereksi bu şekilde yönlendirmek doğrumu değilmi..nedeni ise "sende işe yaramadı o halde kimsede işe yaramaz"..

ayrıca şunuda belirtiym .çok çalışmak şu değildir ; yediklerini gramı gramına hesaplamak,aldığın her fazla kaloride hayıflanmak,ordan burdan gördüğün programalr dahilinde sürekli program değiştirmek,sürekli kendini kasark sosyal yaşamını kıstlamak..eğer çok ciddi çalışmaktan kastın buysa dediğin gib sonuç alamadığın takdirde hüsranın büyük olur..çünkü ne kadar ince eleyip sık dokursan beklentin okadar büyük olur,ama bu sporda bekeldiğin sonuçları her zaman alman çok zor bir olay..o nedenle kendine ve üyelere bir şans tanı..her seyi zamana bırakarak çalışmalarına devam et..kimleri çok erken sonuç alır ve yerlerinde sayar durur..kimleride bekeldiğnden çok daha sonra sonuç alır ama devamlı bir artış gösterirler.

Sayfayı Paylaş