Sınavı Kazanamadım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Justice91 tarafından 25 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Justice91

Justice91 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bir sene boyunca dershaneye gittim.Gerçi ilk 3-4 ay hiçbir şey yapmadım.Moralim bozuktu o zamanlar.Sonra çalışmaya başladım.İyi gidiyordum aslında.Denemelerde iyi çıkarıyordum.Ama geometrim iyi değildi.Sınavda 75 matematik, 72 Türkçe sorusu yapmıştım.Kazandım diyordum.Dün DGS sonuçları açıklandı.Matematikte 51 doğru 23 yanlışım varmış.Sınavda işaretleme yaparken, Türkçe'yi matematik bölümüne işaretlemiştim heyecandan.Sonradan sildim ama tam silememişim galiba hepsini.23 tane yanlış çıkmış.Optikleri okuyan makine affeder mi tabi ? 5 senelik dostum da kazandı.Ona sevindim.En iyi yere gider inşallah.Bu sene kazanıp beraber gidecektik.Ama olmadı işte.Moralim çok bozuk.Ne yapacağımı da bilmiyorum açıkçası.Kıbrıs'ta tam burslu mühendislikler tutuyor ama gitmek istemiyorum.Bir sene daha mı hazırlansam diye düşünüyorum.Bodye başlamak için de aletler sipariş vermiştim.Kapı barfiksi, z-bar.Barfiksin de vidaları eksik çıktı zaten.Her şey üst üste gelmeye başladı.Bütün hevesim kursağımda kaldı.Anlatmak istedim öyle içimdekileri.Uzun oldu biraz.Kusura bakmayın.

Son düzenleme: 25 Ağustos 2012
  2. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Bu yaşlarda önemli değil zaten 1 sene kaybı falan merak etme:) 1 sene daha hazırlanırsın daha iyi hazırlanırsın bu sefer daha iyi bir yeri tutturursun. Yani 21'de değil de 22'de gireceksin bunda bişey yok ki:) Bu yaşlarımızdaki kararlar ileride bütün hayatımızı etkileyecek sonuçta sene kaybetmeyeceğim diye istemediğin bişeyi yaparsan çok yanlış olur. Benim 2 sene üniversite okuyup okuduğu bölüme pişman olup bırakıp tekrar sınava giren çok arkadaşım var, ki bu çok görülen bi durum zaten. Panikleyecek bi durum yok yani bi daha hazırlanırsın bişey olmaz.

selim4141 bunu beğendi.
  3. eleroniel

eleroniel Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Üstünde fazla baskı hissediyorsan birkaç günlüğüne uzaklaşmayı deneyebilirsin.Bu arada hayırlısı olsun inşallah istediğin yeri tuttursun :)

4. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Üzülme abi olan olmus toparlanmaya bak sen insallah daha guzel yerleri kazanırsın .
    Basarılar .

5. Justice91

Justice91 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkür ederim arkadaşlar temennileriniz için.Kıbrıs'a gitmeyeceğim.Bu sene tekrar hazırlanacağım.Ailem tekrar dene, biz sana güveniyoruz demişti.Yanlış işaretleme falan yapmayacağım tekrardan.İnşallah bu sene kazanacağım.

Berkay Türkkan ve celeron bunu beğendi.
  6. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Zaten yanlış işaretlemeden gitmişsin, 1sene daha hazırlanarak konu eskikliklerini daha da azaltırsın kaydırma felan da yapmazsan bu iş olur thums:

Sayfayı Paylaş