Sıkıntılar..

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve buhere tarafından 13 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. buhere

buhere Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

18 yaşındayım,bu sene üniversite sınavını kazandım,tercih yaptım ve geldi de,ancak ailem istediğim bölüme göndermediler.Şu an 22 puan eksik ve moral bozuk bir şekilde üniversiteye tekrar hazırlanıyorum,istediğim sadece bir bölümdü ve ailem de göndermedi,şu an hedefsiz bir şekilde yaşıyorum hayattan zevk alamıyorum.Belki de ergenlikten denilebilir ancak böyle düşünmüyorum,boyum 1.71 kilom 58 zayıfım ve vücudum güçsüz,ne giysem üzerime oturmuyor şu an kendi yaşıtlarım sakal bırakmışlar bende şu an yeni yeni çıkıyor.Sevdiğim bir kız var ancak özgüven eksikliğimden dolayı ona da açılamıyorum çünkü hem zayıfım hem kendimi yakışıklı hissetmiyorum.Yüzüm de küçük olduğu için yaşım küçük gösteriyor..Gerçekten yardıma ihtiyacım var sizden öneri bekliyorum.

2. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    bende şuan son sınıfım
    muhtemelen yaşadığım şehirden başka bi yere gidemeyecem aile yüzünden
    seninde yapacak bişeyin görünmüyor bu konuda tekrar çalış yüksek almaya çalış
    ya onlarla otur konuş ciddi ciddi yada kararını kendin ver
    sakal bazılarında geç çıkar bunu dert etme bence saçma
    vücut konusunda salona başlayabiliyorsan başla iyi beslen daha ilk günden kendini daha iyi hissedersin gelişme oldukça çok daha iyi
    kız konusunda aynı durumdayız malesef bişey öneremeyecem :(

3. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bir de iyi tarafından düşün. 18 yaşındasın ve kilo almak istiyorsun, ben ise 32 yaşındayım ve kilo vermek istiyorum. ki biraz genç göstereyim diye.. gençliğinin kıymetini bil. yemişim üniversite sınavını. ona kafanı takma. önünde uzun yıllar var gene girersin. kız meselesine gelirsek, sizin en azından bir umudunuz var, benim o da yok .. yaş geçti :) gençler beni kim teselli etsin :)

mr.perfect, onur04 ve telepati bunu beğendi.
  4. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    ailenle samimi sakin bir şekilde konuş istediğin üniversitede oku ve istediğin mesleği seç boşver kızsınlar bağırsınlar zamanla alışırlar sakal mevzusuna boşa kafa yoruyorsun bu komik olmuş er yada geç çıkar zaten sakalların ayrıca defalarca yazdım yine yazıyorum kızların 18 yaşındaki bir çocuktan zaten bir beklentisi yoktur merak etme bu yaşta şirkette ceoluk yapacak halin yok senden ne çok para beklerler nede kas bunları boşver ağzın iyi laf yapsın yeter ilerde kızların beklentisi artacak ayrıca merak etme aileden zengin değilsen sanatsal sporsal bir yeteneğin yoksa orta halli yada düşük bir yaşam standartı seni bekliyor demektir büyük bir ihtimalle ilerde bu yaşlarını mumla ararsın demedi deme

Lorethlorien ve alvel bunu beğendi.
  5. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    acı gerçekler gibi malesef

Balboa7 bunu beğendi.
  6. buhere

buhere Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim yazılarınız için yardımcı oldunuz..

7. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Benimde yas 34 keske senin yasinda olsamda 30kg olsam..nasilsa alirim vucutta yaparim..kiz konusunu dert etme mutlaka olur hele bu devirde...sakala gelince memurum keske sakalim olmasaydida her sabah tras olmasaydim:) bu konuda ciddiyim...unv konusuma gelince dert etme hersey kismet belki istedigin bolumden menmun kalmicaksin..keza isime seve seve girmistim..simdi pismanim keske baska birsey olsaydim..

Sayfayı Paylaş