Sıkıldınız Biliyorum Lütfen Bana Uygun PROGRAM

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve outlawwanted tarafından 11 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. outlawwanted

outlawwanted Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    öncelikle emeği geçen herkese saygılar selamlar 28 yaşındayım 180 cm 80 kiloyum bu spora evde başlamak istiyorum karın bölgesinde yağlanma var mesleğim çaycı sabahtan akşama kadar yerimde durmadan bir sağa bir sola gidiyorum ama göbek erimedi kaba hesap çay servisinde günde 5 km yol yapıyorumdur merdivenlerden çıkıyorum iniyorum ama yinede eritemiyorum forumu biraz okudum şekeri unlu mamulleri tamamen kestim ilçede oturduğum için spor salonu burada yok o yüzden evde 8 er kiloluk dumbell aldım işim gereği ayak kaslarım bir futbolcunki kadar kaslı ama üst kısım için aynı şeyleri söyleyemem cumartasi pazarlarım tamamen boş (hükümet konağında bu işi yapıyorum ) hafta içi 5 ten sonrada boş bana içinde ayak egzersizi olmayan ö.kol a.kol karın egzerzirleriyle bir program yapmanızı rica edecektim cumartasi pazarları iyi değerlendireceğim bir program istiyorum saygılar....setlerle birlikte yazarsanız çok makbule geçer....weightlifter

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş