Sıkıldım artık :(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve thekinger tarafından 28 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar 3 senedir istikrarlı bir şekilde düzenli besleniyorum ve spor yapıyorum.
    Şuanda 77 kg, 182 cm ölçülerindeyim. 38 yaşındayım. Ancak Belden yukarıda yani göbek ve göğüs kısmımda yağ var. Kardiyoyu artırıp yemek işini dahada disipline aldığımda kilo veriyorum ancak heryerden veriyorum ve yüzüm küçülüyor, cildim kırışıyor, küçük çocuk gibi oluyorum. Ayrıca kollar bacaklarda zayıflıyor.
    Fakat bu yağlar bir türlü azalmıyor. Beslenmeyi yine düzenli tutup (karbonhidratsız ve şekersiz) kaslarımı besleme çaşıltığımda kilomda artış kaslarımda toparlanma oluyor fakat yağlardada artış oluyor.
    Haftanın 5 günü farklı günlerde tek bölge çalışıyorum.
    Ama sanki boşa kürek çekiyorum gibi. Bu yağlar gitmiyor. Ne yapacağımıda bilmiyorum. Aslında yağların altında kaslı bir yapı var ama maalesef belli olmuyorlar.
    Sıkıldım bu durumdan :(

2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
  3. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    İnatcı olduğunu biliyorum ama herşeye çok dikkat etmeem rağmen topluca zayıflayıp topluca almak yordu artık beni.
    İnan bu sene komple gardrop değiştirdim. 2 beden küçüldüm zaten. Ama şu göğüs ve göbek yağları bir türlü gitmedi. Dahada zayıflasam kütleden gidecek ve saçma bir tip çıkacak ortaya.
    Ne yapmam gerekiyor gerçekten şaşırdım kaldım.
    Acaba dahamı çok mekik çekmeliyim?
    Gerçi karın kaslarının üstü yağlıyken dahada göbekli gibi duruyorum bu seferde :(

4. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    thekinger yaş 38 metebolizma yavaşlamıştır artık. senin beslenmendeki en küçük kaçakların vucudun en hareketsiz bölgeleri karına bele yağ olarak yansıması normaldir zannımca.
    kardiyo sonucunda yüzün çökmesi sorununa umarım tatmin edici bir cevap bulursun, senin vesilenle bizde öğrenmiş oluruz.

5. novus

novus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim sana önerim kardiyoyu hiç kesme bi süre kendi düşüncene göre çirkin bi fizikle dolaşabilirsin sorun değil. göbek tamamen eriyene kadar güzel bi beslenme ile kardiyoya devam et göreceksin göbeğin ve bel çevren gidecek.

sonrasında protein ağırlıklı bi diete girip vücudunu geliştirince kas kütlesinden kilo alarak istediğin fiziğe kavuşacaksın. bu biraz zaman alabilir kesinlikle.

ama olmasının imkanı yok diye bişey yok bunu bilmek yeter.

6. Ivedone

Ivedone Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum sana nasıl anlatsam şimdi bir diyete başlarsın ilk hafta 1 cm belin incelir sonraki hafta 2 cm incelir sonraki ay onun iki katı kadar incelir. Yani sabır işi 3-4 ay dişini sıkmanı öneririm olmadı git cla ve karnitin al odamı olmadı yanına bir de termojenik ekle şahsi fikrim budur.

7. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Aslında benim şikayetim kiloyu verememek değil, diğer bölgelerde neredeyse yağ kalmadı. Böyle devam edersem eminim göbek bölgeside gidecek ama 15 yaşında çocuk gibi kalacağım :(

8. novus

novus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam işte 15 yaşına bi geri dön sonrasında protein ağırlıklı takviyelerle ve iyi bi beslenme + güzel bi antreman programı ile istediğin güzel fiziğe kavuşman daha kolay olacaktır

9. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş