Sıkılaşma

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve e_coskunn tarafından 26 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. e_coskunn

e_coskunn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar bazı konularda size danışmak istedim öncelikle 3-4 ay öncesine kadar yaklaşık 118 kiloydum yaptığım diyetle ve yürüyüşle şuanda 79-80 civarındayım bu durumdan gayet memnunum tabi ama dahası neden olmasın diye düşünüyorum bu yüzden fitnessa ve muay thai ye başladım haftanın yaklaşık 3-4 günü salona 2 günüde muaythai ye gidiyorum kilo verme konusunda bilgiliyim ama vücudu şekillendirmek konusunda cahilim açıkçası internetten ve salondan hocamdan öğrendiğim bikaç bişey var o kadar öncelikle size beslenme programımı anlatayım
    sabah-3 yumurta /1 tabak yoğurt-yulaf-bal karıştırıyorum bunları bal 1-2 çatal civarı /süzme peynir
    öğlen- spordan önce- az yağlı salçalı makarna yaklaşık 2-.3 tabak ortalama/ spordan sonra -tavuk göğsu ızgara 400-500 gram 2 tane köfte ara sıra bunun yanında bulgur pilavı da olabiliyor bide kefir içiyorum
    arada 1 bardak nescafe yatmadan öncede 2-3 yumurta yiyorum
    boyum 185 yaşımda 21
    1-şimdi merak ettiğim bu tempoyla iyi bir vücuda sahip olmam ne kadar sürer daha açıkça söylemek gerekirse kas kütlem ne kadar sürede artar
    2-bunlara koşuyu eklemelimiyim
    3-makarna konusunda tereddütlerim var gerçekten pişirince kalorisi o kadar düşüyormu
    4-protein tozu şu aşamada gereklimi gerekliyse ne zaman başlamalıyım (fitness da 2. haftadayım)
    5-bide şu lif kaynağı yazan burçak- yulaflı tarzı bisküvileri tüketmek beni engellermi tüketeceksem hangi öğünlerde alayım
    6-bide sıkılaşma olayı var buna yardımcı olan bildiğiniz besin veya egzersizler varsa çok iyi olur
    7-beslenme konusunda başka öneriniz olursada güzel olur
    ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BİRAZ UZUN OLDU AMA :) YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM İYİ GÜNLER HERKESE

2. arda özbal

arda özbal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba benim sizlere bir sorum olacak ben bundan 5 ay öncesine kadar 100 kiloydum ve bir kıyafet alıyorum diyelim o akşama olmuyodu veya dar geliyodu vucudum sarkıktı bılmıyorum ama boyle bır sorun yasayan varmıdır

3. DaiMoNer

DaiMoNer Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Vücudunuzda ödem olabilir dahiliye ye bir görünün su tutumu fılan varmı baktırmakta fayda var

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. arda özbal

arda özbal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dogru soyluyosunuz ama yaglar sarkik oldugu icin mi diyorum acaba pantolonu da kasiktan giymem gobegimin az altina cekerim o civarda giyerim pantolon dustukce belimden dahada dar geliyo aynadan kontrol ediyorum hep belim bile şiş geliyodu bana garip bir durum

Sayfayı Paylaş