sıkı kol kasları

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ezberimsin1986 tarafından 13 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ezberimsin1986

ezberimsin1986 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slmlar arkadaslar 2 aydır sıteyı takıp edıyorum evde 5 er kiloluk dambıllarla birseyler yapmaya calısıyorum sitedeki programı düzenli olarak yapmama ragmen kaslarımda bı degişiklik göremiyorum kol kaslarım su an 35 cm 1 cm sadece ılerleme kaydettım.ıkı aydır herseye dikkat ediyorum ama nafile ve en onemliside kol kaslarım sert deıl yani kulak memesi gibi yumusacık sanki yağdan başka birsey yokmus gibi bunun nedeni ne?yanlışlık nerde yardımcı olacak üstadlarıma saygılarımı sunarım simdiden......

boy:189

kilo:90

omuz:123

gögüs:103

bel:100

kalça:98

kol:35

bacak:58

baldır:37

Son düzenleme: 13 Nisan 2010
  2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Ağırlıklarını arttırmadığından kaynaklanıyor olabilir sitedeki evde çalışma programını yaptığını varsayarsak ayda 2 ayda 1 cm gelişim az özellikle yeni başlayan kişilerde flaş atım dediğimiz hızlı atım olduğu dönemse.

3. plevne_murat

plevne_murat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    internet
    tek dambılla yapılcak bişey olsaydı komplex salonlar açılmazdı. bence en yakın bir spor salonuna gitmelisin.

4. katina77

katina77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    bencede spor salonuna gıt maddi durumun kotuyse fiyatı uygun salonlarda var...

5. ezberimsin1986

ezberimsin1986 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle tsk ederim ilginiz için...

spor salonuna gitmeyi çok isterdim ama bu aralar zor zaman fırsat olmuyor evde birseyler yapmaya çalışıyorum ağırlıklarıda artırma sanşım yok başka alternatifi yokmu bu işin? bi yrdcı olunun lütfen

6. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    ben 9.ayıma giricem ve aynı durum bendede var yani kollarımı sıkmadığımda yumuşak oluyor.ve soğukken benim kolumde 35 cm. sıcakta 37.5 ama sabır işi oldugu için devam ediyorum yapıcak bişey yok..

7. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    2 ayda kollara sertlik kazandırmak zor biraz sabretmelisin, beslenmene dikkat etmelisin .
    Spor salonu kol için çok farkedicek bir durum değil bence.
    Tek dumbellada evde çoki yi sonuç alınabilir.

Hareketleri nizami yapmaya çalış negatif durumda dumbelları indirirken boşa salma kolunu.
    Devamlı çalışma kolları dinlendir diğer bölgeleride çalışıyorsan zaten kollarımızla yapıyoruz hareketleri

İmkanlarını zorlayabilirsen arttırılabilir kısa bar alabilirsin, çalıştığın kiloyu arttırma imkanın olur diğer bölgelerdede kullanabilirsin
    Başarılar

Sayfayı Paylaş