Sıkıştırma barfiks kazası

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve serialblood tarafından 3 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. serialblood

serialblood Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar selamlar bir kaza yaşadım sizlerde yaşaöayın sakatlanmayın diye yazdım

Birkaç mesajım önce övmüştüm fakat şimdi tövbe

2 ay önce sıkıştırmalı barfiks aldım koridora kurdum. Fakat biraz önce barfiks tam çekerken yerinden çıktı ve belimi incittim az kalsın kötü bir kaza geçirebilirdim şu an durumum iyi Allaha bin şükür

Sizlerinde başına böyle bir şey gelmesin diye mesaj yazayım dedim

2. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    hmm kötü olmuş geçmiş olsun ucuz yırtmışsın. amcamda sarmıştı bi aralar seninki gibi yerinden çıkmıştı kafasına çarpmıştı.

3. serialblood

serialblood Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Evet çok daha kötü sonuçlar doğurabilir. 2 ay tık yerinden oynamadı dün bir anda hiç kayma bile yapmadı aniden yerinden fırladı belimi biraz incittim ama Allah a şükür birşey yok çok daha kötüleri olabilirdi.

HErkeze avsiyem sıkıştırmalı değilde duvara çivi ile çakın vidalı olanlardan alın

4. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun.Ben salonda çalıştığım için öyle bir sorun yok.Tabi dikkatli olmak gerekir.Senin sayende başka kişiler de olası kazalara karşı tedbir almış olacak güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler.Yalnız barfiz yaptığın yerin altını minderler doldursaydın altına düşüşte incinmeyi engelleycek bir şey olsaydı acaba incinmeyi engellermiydi.Bundan sonra yapan kişiler öyle yapabilirler ya da daha sabit olacak yerinden çıkmayacak monte duvara monte edilebilecek şekilde bir alet kullanmalrı daha iyi olabilir.

5. beko431

beko431 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    evet o sıkıştırmalara fazla güven olmaz aldığım yerde 90 kiloya kadar taşır diyolardı 55 kiloyum kapıya takılı dizlerimin üstüne düştüm kuzenimde sırtının üstüne düşmüştü bi anda yerde buluyosunuz kendinizi demir edlinizde kalıyor yani monte olması daha iyi zaten bazılarının içinden çivi çıkıyor montelerseniz daha güvenilir olur

Sayfayı Paylaş